Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen jó könyvet ajánlanátok?

Milyen jó könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Imádok olvasni, mindig olvasok valamit, de kezdek már kifogyni az ötletekből. Tudnátok még tippet adni, hogy mit olvassak? Bármilyen kategória érdekel :)
2011. nov. 6. 19:01
 1/9 anonim válasza:
Mit szólsz George R. R. Martin: Tűz és jég dala című regénysorozatához? Eddig négy könyv jelent meg magyaruL: Trónok harca,Kiráyok csatája, Kardok vihara, Varjak lakomája. Szerintem nagyon jó könyv, már az első kötetet megfilmesítette az HBO is :)
2011. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Stephen King- Mobil :)

Jay Asher- 13 okom volt..

2011. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

A burok - baromi izgalmas, szerelmes, sci-fi. Az egyik kedvenc könyvem, ne hagyd ki! :)


Jane Austen magánélete/naplója - izgalmas, szerelmes, és szívszaggatóan gyönyörű


A katedrális - :D hát ezzel ellehetnél egy ideig, mert majdnem 1000 oldalas :D


Celia Rees: Kalózok - ez is izgi, nekem nagyon tetszett, az 1700- as években játszódik, 2 lányról szól, akik kalóznak állnak


Harry Potter - természetesen, ha esetleg, még nem olvastad volna :)


Az imádott Jenna Fox - nagyon, de nagyon érdekes a témája, egyépként orvosi témájú thriller, ami csodálatosan vegyíti a sci-fi, és az ifjúsági irodalom elemeit


Büszkeség és balítélet - mindenképp!!!


Jane Eyre - szintén, dettó

2011. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jahh, és bocs megtudnád írni, hogy melyik könyvet választottad? :D (kíváncsi vayok)

köszi Utsó voltam

2011. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Krimi

Tara Moss - Fétis

Monika Feth - Eperszedő

Horror

John Ajvide Lindqvist - Hivj be

Vámpiros

A.M.Jenkins - Night Road - Éjjeli utazás

2011. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ralph W.Moss:Szent-Györgyi Albert(most olvasom és nagyon tetszik)
2011. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

tegnap 15:56

Az összeset felírtam (a Harry Potter kivételével), és majd szép sorban szerintem mindet elolvasom :)

2011. nov. 8. 20:56
 8/9 anonim válasza:
[link] érdemes olvasni, szerintem.:)
2012. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 liptai emese válasza:
Én most olvastam ki a Szent Johanna Gimi-t, és nekem írtóra tetszett. Ajánlom neked. Ha klasszikust szeretnél olvasni, akkor ajánlom a Katedrálist. Én még nem olvastam, de a tesóm igen és ő nagyon szerette.
2016. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!