Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vándorsólyom kisasszony...

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei. Ezt már olvasta valaki?

Figyelt kérdés

[link]

Milyen volt? Már úgy értem, hogy ijesztő, izgi, uncsi...


2011. nov. 17. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó, hogy kiírtad, én is várom hátha még jönnek vélemények, néztem és keresgéltem is kritikákat a neten, de még nem nagyon van, pl. ezt találtam:

[link]

2011. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én épp most olvasom, igaz még nem sokat olvastam de nemrossz könmyv :DD
2011. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is megvettem már, de még nem olvastam. Amikor először láttam a képeket, nem voltam úgy oda, de amikor beleolvastam izginek tűnt. :D
2011. dec. 28. 22:35
 4/8 anonim válasza:

Én most olvastam el.nem bírtam letenni.rengeteget olvasok,de rég olvastam ilyen jó könyvet.Különleges történet,összeszedett,néha kicsit zavaros,de mindenre választ kapunk.a képek valami fantasztikusak!én nagyon szeretem az ilyen kicsit bizarr,furcsa könyveket.

19/L

2012. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó, szuperül eltalálta a hangulatot.

A történet jól felépített, izgalmas, érdekes. A könyvet szinte nem tudtam letenni.

A hangulat eleinte kissé hátborzongató, aztán inkább izgalmasba csap át.


Érdemes elolvasni. A képek emelik a könyv minőségét, hozzájárulnak a hangulathoz.


19/N

2012. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó! A sztori alapjában sem lenne rossz, kimondottan érdekes, de a képekkel együtt az igazi, teljesen eltalált, különleges hangulatú az egész könyv, az első laptól az utolsóig egy kincs!

Én gyáva nyúl vagyok, úgyhogy volt, ahol féltem tőle. A rejtélyes árnyaktól a mai napig befoscsizok.

2012. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon jó könyv. imádom. és keregéltám, hátha van/lesz 2. rész. de nem találtam semmit. viszont. lesz film :D annyira örülök. :D imádom a könyvet
2012. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ANNYIRA IMÁDOM EZT A KÖNYVET!!!!!! :D nagyon várom a folytatást és kíváncsi vagyok a filmre is
2013. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!