Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter 5-ben mit...

A Harry Potter 5-ben mit jelképez az a régi boltív, amin Sirius átesik, amikor meghal?

Figyelt kérdés
Régen sokat gondolkodtam rajta, hogy van-e valami különleges jelentése, mert mint azt már a HP-eknél megszokhattuk, ott mindíg minden szimbolizál valamit. Most újra megnéztem a filmet és újra eszembe jutott ez a kérdés. (Olvastam a könyveket is egy csomószor) Mit szimbolizál az a boltív és mik azok a hangok, amit csak Luna és Harry hall?

2011. nov. 20. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ne spoilerezz
2011. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt akartam kérdezni, ez ugyanis számomra nem derül ki a többi könyvből. Ez, hogy hallanak hangokat, olyasmi lehet, minthogy látják a thresztálokat. Bár mondjuk arról nem esik szó, hogy Neville hallja-e.

Nem voltam nagy segítség, de én is tudni akarom.


off: egy spolier tag az oldalra nem is lenne hülyeség

2011. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az jelképezi a halál kapuját. És Harry meg Luna azért hallják a hangokat, mert van már ott halottjuk.
2011. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja tényleg lehet :) Köszi!
2011. nov. 21. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

"ne spoilerezz"


Ezer és egy éve megjelent már ez a könyv is, gondolom a Két Lottira meg a többire nem firkálod be, hogy spoiler, spoiler.

2011. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D hát mindegy úgyis egy csomó ilyen kérdés van itt...
2011. nov. 21. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
akkor sem illik gyíkarc
2011. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Mit kell kötözködni? Az oldal arra való, hogy kérdezzünk, nem? Értem, hogy mi a problémád, és mondjuk lehetne egy-egy könyves vagy filmes kérdés mellett egy olyan fül, hogy spoilert tartalmaz, és csak aki rákattint a fülre, akkor látja a teljes kérdést.
2011. nov. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!