Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok egy...

Milyen könyvet ajánlotok egy 14 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Valami jó izgalmas és elgondolkodtató könyv kéne, valami olyan amit télleg szivesen lehet olvasi. Például valami krimi vagy hasonló. Ilyesmiket szerek olvasni viszont az unalmas könyveket utállom.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. nov. 22. 14:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Valami olyat amit nem lehet letenni. Lehet bármilyen: kalandregény, sci-fi, krimi stb. bármi csak ne tudjam letenni.
2011. nov. 22. 15:00
 2/8 anonim ***** válasza:
Poe novellákba olvass bele neten, ha tetszik a stílusa akkor könyvtárból kiveheted az összeset. Esetleg Darren Shan könyvei is lehet tetszenének.
2011. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lőrinc L. László könyvek:

A Vérfarkas Éjszakája

A Megfojtott Viking Mocsara

Sziget a Ködben

Sindzse Szeme


Nem igazán elgondolkodtatóak, de pokolian szórakoztatóak.

2011. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 11 éves vagyok és ajánlom a Percy Jackson és az olimposziak c. sorzatot. A Star wars könyveket a Szukits kiadótól, A Harry Pottereket,

krimi: Warhammer 40k

Fantasy:Warhammer

A Szirt krónikái és Dinkafölde sorozatok

Elgondolkodtató:(engem érdekel a filozófia) Micimackó és a Tao, Malacka és a Tao, Micimackó és a filozófusok, Dr. House és a filozófia, és kb. ennyi.

Ja és én is írok most egy elgondolkodtató fantasy-t szal ha megjelenik akkor vedd meg!

2011. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! utolsó: ha megjelenik én leszek az első aki megveszi ;):D
2011. nov. 24. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Stephen King:

Mobil

Az

Állattemető

Ragyogás

Tűzgyújtó

Cujo

Carrie

(uff hát nem hiába hívják őt a horrorkönyvek koronázatlan királyának :D)


Ha bírod az ilyet, akkor Felméri Péter- A három ufó (nem valami nagy irodalmi mű, de Showder klubb fan ként kötelezőnek érzem, csakúgy mint Kiss Ádám szütyiőjét :) )

2011. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és amúgy én is 14 vagyok :) Nem biztos, hogy nekem valóak a könyvek, egy-két jelenet eléggé elborzaszt, de képtelenség letenni :D
2011. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is 14 vagyok :) és legutóbb egy nagyon jó,érdekes, és legfőképp elgondolkodtató könyvet olvastam, bár ez nem krimi ez, egy önéletrajzi könyv mégpedig Marilyn Manson, Út a pokolból c. könyve

azt hiszem ez sokat változtatott rajtam :), persze jó irányba!

AJÁNLOM!

2011. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!