Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimi 6 -...

A Szent Johanna gimi 6 - szerintetek mi lesz Cortezzel és Renivel? Valyon együtt maradnak (mármint egész gimi alatt)

Figyelt kérdés

Végeztem az öttel, és el sem bírom képzelni, hogy mi lesz Reniékkel... mert még van 3 könyv, és tuti hogy szakítanak majd, és félek, hogy a végén nem lesznek együtt :((


Egyébként jöhetnek kommentek a 6. résszel kapcsolatban, ki mit gondol :)


2011. nov. 26. 22:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy együtt maradnak (yn), de mivel az egész sorozat nyolc kötet lesz összesen, tuti nem lesz minden rendben meg hepi egész végig, hanem lesznek félreértések meg veszekedések, hogy érdekes legyen. Bár legjobban annak örülnék, ha nyugiban lennének, boldogan xd. De biztos jó lesz a 6 én már nagyon vááárom :))
2011. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
már nagyon várom *-* remélem együtt maradnak, de egyet kell értenem az előző hozzászólóval. nem lesz mindig minden rendben. de igy izgalmas.:)
2011. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én attól félek, hogy a vége olyan szar lesz, mint sok filmben, hogy Reni rájön, hogy nincs bennük semmi közös, aztán összejön valaki mással ( pl Arnold, vagy Zsák..) Csak a 8. rész végére legyenek együtt :D
2011. nov. 27. 13:23
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is remélem, de biztos nem maradnak együtt egész végig. Csak legalább a vége úgy legyen, hogy együtt vannak!!!:)) Ha nem úgy lesz én földhöz vágom:DD
2011. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Megfigyeltük bnőmmel, hogy van egy hepi és egy depi rész.

(Kezdet: depi, Együtt: hepi, Egyedül: depi stbstb)

Az ötödik is kicsit depis volt, szerintem a kövi részben együtt lesznek de a hetedikben szakítanak (bár a szalagavatót muszáj eltáncolniuk:)) és a végén megint összejönnek :)) 

2011. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Lesz vmi új szereplő, azt hiszem Kata, attól félek, hogy Corteznek megtetszik majd :(( bár Laura azt mondta, hogy ő pozitív szereplő lesz
2011. dec. 4. 15:38
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Laura azt mondta, hogy lesz egy szereplő, aki régebben hasonlított rá valamennyire... ő lenne Kata? :))

és mi a barátnőmmel ilyeneken gondolkodtunk, hogy mi lesz, ha Cortez is kimegy klföldre tanulni, meg hogy be fogja-e mutatni Renit a szüleinek, hogy Reni mikor kezd el parázni a továbbtanulás miatt, és hogy mi lenne, ha Arnold visszajönne? Nem mint diák, hanem mint tanár...

2011. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%
És mivan ha az a bizonyos Kata nem Cortezzel hanem valaki mással jön össze erre nem gondoltatok?
2012. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Állítólag pozitív szereplő. és látva az alcímet, már nem izgulok annyira (:
2012. jan. 18. 21:55
 10/22 anonim ***** válasza:
KI AZ A KATA? XD
2012. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!