Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan könyv amit Stephenie...

Van olyan könyv amit Stephenie Meyer írt a Twilight-ról Edward szemszögéből? És ha igen akkor mi a címe?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
A 100 éves szűz
2011. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen van, Midnight sun az eredeti címe. Még nem jelent meg se magyarul, se angolul. A sztori lényege az, hogy S. Meyer elkezdte írni és amikor kb. a feléhez ért, odaadta 1-2 ismerősének, hogy véleményezzék le. Valamelyik "kedves" ismerőse pedig fogta és felrakta a netre az elkészült fejezeteket. S. Meyer persze teljesen kiakadt ezen és félbehagyta a könyvet. Azt nyilatkozta, hogy lehet, hogy be sem fejezi.

Ha rákeresel google-ban , biztos megtalálod. Elkészült pár "házilagos" magyar fordítás is, azokat le is lehet tölteni. De szerintem amíg nem teljes a könyv, addig kár vele foglalkozni.

2011. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
khöööm már meg jelent magyarul én már el is olvastam
2011. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, hol vetted ?
2011. dec. 19. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!