Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok?

Milyen könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és bármilyen stílus jöhet, ami nem túl "csöpögős", és vicces legyen (legalább eg kicsit). Jöhetnek klasszikusok is. Köszi!
2011. nov. 30. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Darren Shan - Démonvilág sorozat

Michael Scott - Nicholas Flamel sorozat

Stephen Fry könyvei - magyarul elvileg az életrajzán kívül három jelent meg, A víziló, A hazudozó (ezt a kettőt olvastam), meg a Csináljunk történelmet, ha nem baj, hogy kicsit morbid, akkor nagyon tudom ajánlani


Amit most olvasok, az Cornelia Funke - Tintaszív, így az első 150 oldal alapján nagyon jó (elvileg gyerekkönyv, de tényleg jó)


Nem tudom, hogy tudsz-e angolul, de van pár könyv, ami csak úgy jelent meg és nagyon jó.


Yasutaka Tsutsui - Paprika, ez egy kicsit elvont scifi, de én élveztem

Haruki Murakami - After dark



Ami nem vicces, elég megdöbbentő, viszont nekem nagyon, de nagyon tetszett, az Lois Lowry könyve, Az emlékek őre. Tegnap fejeztem be, nekünk órára volt kötelező (angolul), de hihetetlen volt.

2011. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A helység kalapácsa
2011. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!