Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Vándorsólyom kisasszony...

A Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei c. könyvet (Ransom Riggs) ti hány éves kortól ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A borító és a fülszöveg alapján 14 éves kor felett.
2011. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most olvasom. Nem olyan ijesztő, mint amilyennek első pillantásra látszik.

Vannak gyerekek, akik szeretik az izgalmas, borzongós történeteket, én ilyen voltam, szóval tízévesen simán (rémálmok nélkül) elolvastam volna. De mivel nem minden gyerek ilyen, inkább 11-12 éves kortól felfelé ajánlanám.

2011. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Az üresrémek és a lidércek miatt én 14 felett...
2011. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dorottya11 válasza:
100%
Én 10 éves vagyok szerintem jó, úgyhogy 10-11 éves kortól
2012. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PusziAzArcodra válasza:

Fictionkult.hu szerint :

"Ransom Riggs első regénye ettől függetlenül nem korhoz kötött, bárki, bármilyen korban megtalálhatja benne azt, amitől élvezetes olvasmánnyá válik számára. "


Amúgy szerintem sem olyan ilyesztő, értelmes 10,11 éves gyereknek simán odaadható. (14 éves vagyok én,eddig az eleje picit túl gyerekes volt,aztán tovább nemtudom.. )

2012. aug. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb 11 év fölött. Vannak benne káromkodások, meg nem a legegyszerűbb olvasmány, de marha jó!
2013. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!