Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik ez az általam...

Hogy tetszik ez az általam írt történet?

Figyelt kérdés

akinek van egy kis ideje olvassa végig köszönöm!


[link]


2011. dec. 7. 20:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem rossz, viszont én kicsit furcsának tartom, hogy a golyó éppen a fiút érte el és szerintem szebb lett volna ha fiú és lány helyett neveket használtál volna.
2011. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

igen tudom de mindig nehéz jó neveket találni mert ha olyan nevet rakok bele amihez embert tudok társítani az nem jó

és hogy miért hal meg a lány... én nem írok happy end-et csak drámákat/tragédiákat és mert mikor írtam erre volt szükségem

2011. dec. 8. 17:01
 3/14 A kérdező kommentje:
de köszönöm hogy elolvastad
2011. dec. 8. 17:01
 4/14 A kérdező kommentje:
nem a lány a fiú, bocsánat kicsit fáradt vagyok és minden történetben a lány hal meg vagy mindkettő én meg nem akarok olyat írni amit egyszer már elsütöttek...
2011. dec. 8. 17:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Az eleje egész jó volt, de azzal az orvosos párbeszéddel (aminek ha jól értelmeztem különösebb jelentősége nincs), kizökkentett abból a misztikumból, amit a cím és az első sorok idéztek elő.
2011. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen erre én is gondolta és egyébként ha nem olvasod el azt a részt igazából semmit nem változik a történet csak kell
2011. dec. 10. 10:15
 7/14 A kérdező kommentje:
és nem idéztek elő hanem idéztem elő egyedül írtam
2011. dec. 10. 10:16
 8/14 A kérdező kommentje:
2011. dec. 10. 10:32
 9/14 A kérdező kommentje:
itt van a történet feljavított verziója nevek továbbra sem szerepel benne mert nem fontos hisz ha háromszor esik róluk szó az egész történet folyamán
2011. dec. 10. 10:33
 10/14 anonim ***** válasza:
"Amit az első sorok idéztek elő" :) Nem arra értettem hogy több író van, hanem hogy az első sorok, azaz a történet eleje idézte elő :)
2011. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!