Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastátok a Vámpírakadémiát? :D

ColaCukor kérdése:

Olvastátok a Vámpírakadémiát? :D

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszett, olvastam mind a hat részt, már láttam kiegészítő novellát is a szerzőtől. Ha ismeritek, kedvenc szereplő? :D Adrian vagy Dmitrij pártiak voltatok? Mit gondoltok Rose-ról és Lissáról? Kedvenc szereplő? Kedvenc rész? :D Milyen a befejezés szerintetek? Csak hogy pár kérdést soroljak. :P
2011. dec. 10. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

alap ^^ kedvenc könyvem! és, hát persze, hogy Gyimka ki más :D Rosenak nagyon bírom a stílusát... kedvenc szereplőm az isteni... (dobpergést...) Dmitrij! A kedvenc részem mikor Rose Oroszországban vadászik Gyimkára és Gyimkát én imádtam strigaként, ott volt a legőrjítőbb és ááá...

A befejezésről annyit, hogy ha Rose az orvosok "valamilyen nagyon furcsa módon amit senki se tud megmagyarázni" nem mentik meg, sokkal szebb lett volna a vége. Drámai. Titokzatos.


További kérdések? :D (bocs a hülye stílusért, csak tényleg nagyon szeretem ezt a könyvet :D ^^)

2011. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
semmi baj én is Gyimka párti voltam/vagyok :D bár Adriant nagyon sajnáltam a végén... Személy szerint kedvenc jelentetem a harmadik részben volt... mikor Rose és Dimitrij a kunyhóban..*-* :DD az valami eszméletlen vol^^ :DD
2011. dec. 10. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, az a jelenet is nagyon jó :D Adrian jó srác, én is sajnáltam, főleg annál az autó mögötti csókos jelenetnél a végén. de azért tudni lehetett, hogy Rose úgyis Dmitrijjel marad. (hú, Gyimkát néha úgy felpofoztam volna mikor jött azzal hogy ő már nem tud szeretni és Rose hagyja békén... de azt is imádtam amikor a kávézóban jöttek az őrök, és azért mindenkit szétvert volna :D)
2011. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igenogen... kicsit sem árulta el magát :D annyira helyes... lehet, hogy hülyeség, de te hogy képzelted el Roset, Dmitrijt meg a többieket? Ha színész, esetleg nevet mondasz? :oo Én személy szerinte Gyimkát Ben Barnes-ként testesítettem meg, és az eredmény... AHW: :DDDDDDDDD Imádom. :DDD
2011. dec. 14. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!