Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A helyzet az, hogy Szlovákiába...

A helyzet az, hogy Szlovákiában lakom, és szeretnék az interneten megrendelni magyar könyvet a "Parkour" sportról, és nem tudok találni sehol. Hol tudnék magyar könyvet rendelni?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tudna nekem segíteni ebben,hogy Magyarországon esetleg, már mint valamilyen magyarországi web-oldal-ról, tudnák rendelni ? Lényegében Parkour-ral kapcsolatos legyen, az a lényeg, és lehessen belőle tanulni.Nagyon de nagyon hálás volnák. A válaszokat előre is NAGYON szépen köszönöm mindenkinek.
2009. máj. 16. 19:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Ooopsz... a hibákért előre is elnézést kérek :)
2009. máj. 16. 19:25
 2/5 anonim ***** válasza:
A parkourt miért könyvből akarod megtanulni? Egyik sportot sem könyvből lehet elsajátítani. Szerintem nézz videókat, abból is sokat tanulsz, meg a neten is vannak leírások, trükkök, stb. Amúgy lehet hogy nincs is róla még könyv, bár ezt nem tudom. Vagy a neten lehet rá tudsz keresni hogy a közeledben nincs e ilyen csapat, aki tudna segíteni. De nekem egy haverom is csinálja, egyedül, és már nagyon ügyes, pedig csak videókat nézett, aztán gyakorolt.
2009. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, amúgy van köny "The Parkour and Free running handbook" címmel, és azért gondoltam hogy ha esetleg van magyarul is.Amúgy meg, nem könyvből akarom megtanulni, mert mondjuk már nekem is elég jól megy, csak pusztán kíváncsiságból :) Minden ami a Parkour-al kapcsolatos, azt imádom, van egy csomó filmem, csak könyvem nincs :) és a legroszab az, hogy konkrétan Szlovákiában-Galántán lakom, már pedig egyetlen egy srác sincs aki szintugy nyomná.Próbáltam már kerresni neten is a városról hogy nincs-e esetleg valamilyen kurzus, vagy kör de sajnos nincs...hiába.Mindenesetre köszike.De továbbra is PARKOUR-ozni fogok. :)
2009. máj. 16. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne is add fel! Nagyon jó sport, mindent megmozgat, csak azért vigyázz! Aztán lehet lesznek követőid ott a városban, és összejön egy kis csapat. Hajrá!
2009. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Legutolsónak : Nagyon szépen köszönöm a bíztatást :) és remélyük hogy lesznek :)
2009. máj. 16. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!