Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Borzongós, szellemes, kísértet...

Borzongós, szellemes, kísértetes jó könyv címeket keresek?

Figyelt kérdés
Olyan régies hangulatú, kastélyban, vagy ilyesmi ódon környezetben játszódó kísértettörténeteket keresek. Stephen King könyvei kilőve, mindet olvastam. Nagyon megköszönöm, ha valaki segít.
2011. dec. 12. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Richard Laymon könyveit ajánlom figyelmedbe: [link]
2011. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Őt nem ismertem, jónak tűnik:)
2011. dec. 12. 21:57
 3/7 anonim válasza:
Susan Hill: A fekete ruhás nő
2011. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia! bár ez nem szellemes téma,de Stephen King könyveit én is olvastam. Robin Cook-tól a mutációt ajánlom figyelmedbe,én nem tudtam letenni......
2011. dec. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen Robin Cookot én is olvastam, szinte az összes regényét és én sem bírtam őket letenni:)

2011. dec. 16. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát van egy,ami nálam nagyon kiütötte a biztosítékot:James Herbert Sötét titkok háza.

Nagyon borzongós,vannak benne szellemek,és nagyon félelmetes.:)

Csak sajnos már nem lehet kapni Magyarországon,én is csak egy ismerőstől tudtam beszerezni.

Viszont E-book-ra biztosan le tudod tölteni ha érdekel.:)

Még nagyon jó könyvei vannak Stephen King-nek is.

Az Állattemető,és az Az című könyve nagyon jó.:D

2014. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom beszerezni pdf-ben. S. Kingtől szinte mindent olvastam, nagy kedvencem.
2014. dec. 28. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!