Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Steve Jackson és Ian Livingsto...

Steve Jackson és Ian Livingstone - Titan - ezt a könyvet hol tudom megvásárolni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 03:19
 1/2 anonim válasza:

Első körben a Szellemlovas antikvárium részlegét ajánlanám; náluk sok (és nem olvashatatlanná roncsolt) lapozgatós könyv szokott lenni.

Második esélynek a Silverlandet javasolnám. Egy (amúgy szintén Steve Jackson) lapozgatós könyvhöz több hónapnyi "vadászat" után végül az ő segítségükkel jutottam hozzá.

Ha ezeknél nem találod, akkor jöhet a többi szerepjátékokkal/fantasy művekkel foglalkozó kereskedés, meg persze az egyéb antikváriumok, s nem utolsó sorban az aukciós portálok.

Személyes tippem: ha van rá lehetőséged, nézz ki piacok/vásárok bolhapiac részlegére! Nagyon sokszor tapasztaltam, hogy a régi (általában már jó ideje a padláson porosodó) lapozgatós könyveket kiviszik az árusok azzal a felkiáltással, hogy "erre már 25 éve rá se néztem", "kinőttem én az ilyenekből", stb. (És ami a bónusz ebben az esetben: ilyenkor gyakran potom pénzekért - 100-200 Ft - lehet szert tenni olyan könyvekre, amiket antikváriumban ennek mondjuk a tízszereséért kapna meg az ember.)

2011. dec. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tartalmas választ, utána járok a dolognak!


Boldog Új évet!

2011. dec. 28. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!