Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Alex Rider sorozatból mindet...

Alex Rider sorozatból mindet elolvastam a krokodil könnyek c. könyvig. Mit láttam én a könyves boltba, hogy még a neten se találtam rá?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom a Krokodil könnyek a 8. rész. A Wikipedia azt írja, hogy a következő a Yassen c. könyv.

Én viszont láttam a boltba egy olyat, hogy "Utolsó Bevetés", erről viszont semmit nem ír a wikipedia és a google-ön se találtam sok mindent. Akkor ez most a 9., 10. rész?

A könyv a hátulján a krokodil könnyeket említi utolsó könyvnek, viszont máshol nem is írnak erről az "Utolsó bevetésről"


itt a wikipédiás link: [link]


itt pedig egy online könyv áruház linkje:

[link]



Akkor ez most mi? :D


2011. dec. 25. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

ez nyilván az új könyv, mivel kétlem hogy bookline-ra fake dolgot raknának fel

a cím eltérés meg származhat abból hogy más lett a magyar fordítás

mondjuk ezt én sem értem hogy a nyolcadik után hogy jönne az utolsó

mindenesetre ha van új Alex Rider azt megveszem

2012. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amúgy megnéztem angol wikipédián ott az volt hogy a Crocodile Tears után jött ki 2011-ben a Scorpia Rising (ez kapta magyarban a Az utolsó bevetés nevet) és hogy a Yassen nem fog megjelenni vagy még nem jelent meg
2012. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!