Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Alexandra könyvesbolt mely...

Az Alexandra könyvesbolt mely részén találom meg Catherine Fisher Incarceron című könyvét?

Figyelt kérdés
Nem webboltban, hanem rendesen. Fantasy, sci-fik, ifjúsági regények, kortárs irodalom?
2011. dec. 30. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
ha bemész a boltba, az ott dolgozók tudnak neked segíteni.
2011. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szándékosan nem akarom őket megkérni, mert akkor egész végig figyelnek, mit csinálok a továbbiakban, én meg rühellem, ha azt nézik, hogy mit csinálok. Nem fogok lopni, miért tenném?
2011. dec. 30. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Neked üldözésimániád van?
2012. jan. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 k.lau13 ***** válasza:
89%

Igaza van mindenkinek XD tényleg tudnak segíteni, de én is jártam már így, csak az úgy volt, hogy a kezembe adták a könyvet, megnéztem az árát, nem tudtam megvenni, mondtam, hogy köszönöm, erre a nő ott áll mellettem, és nem mozdul, én meg kénytelen voltam vigyorogva azt mondani, h mégegyszer köszönöm, kezébe adtam a könyvet, és elmenetem... És akkor milyen már az, hogy nem vettem meg, úgy néztek rám, mintha éppen megöltem volna valakit XD


Ha meg nem, akkor tényleg egész végig bámulnak, én azon szoktam kiakadni, hogy ugyan mit gondolnak, ha utána nem veszem meg? XD


amúgy nemtom hát milyen a könyv? mármint fantasy, sci-fi, vagy melyik...? ez logikus, nem? XD bocs...

2012. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kortárs ifjúsági, műfaja steampunk.
2012. jan. 4. 18:55
 6/10 k.lau13 ***** válasza:
háth nemtudom, akkor én az ifjúsági regényekre látok legtöbb esélyt, ha az nem, akkor pedig talán fantasy... de nem biztos, bocsi :/ :)
2012. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Most őszintén, mit akarsz csinálni azzal a könyvvel? Mert biztos nem nem megvenni akarod.
2012. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, na te is olyan vagy, mint azok az öreg nénik a régi áruházakban.


Megvenni akarom, képzeld. Én még életemben nem loptam semmit, és nem is fogok, mert ami kell, azt megveszem vagy megveszi valaki más nekem.


És, hogy miért nem akarom, hogy megmutassák? Mert, mint említettem, onnan kezdve bámulnak, és nem nézelődhetek tovább úgy, hogy árgus szemeik ne figyelnének. Olyanok, mint te.


A másik ok, gyakran felfedeztem már, hogy némely könyveket nem oda raknak, mint ahol a helyük volna. Battle Royal a Kiharu a gésa és az Egy gésa emlékiratai közt, a romantikus regények polcán. Artemis Fowl (ifjúsági irodalom; egyben urban fantasy) a krimi polcon. És nem a vásárlók rakták oda, mert az egész stóc ott volt.

2012. jan. 6. 07:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sokszor vásárolok az alexandrában, a legtöbbször nem keresgélem a könyvet, hanem megkérdezem az eladót és érdekes módon nem szoktak követni se figyelni. Amúgy, ha megrendeled még olcsóbban ki is hozzák mint, ha a boltban vennéd.

[link]

2012. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor először nézelődj, és mikor már kinézelődted magad, kérdezd meg, és vedd meg haha.
2012. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!