Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményed a Könyvmolykép...

Mi a véleményed a Könyvmolyképző Kiadó egyes gyermek- és ifjúsági irodalmi kiadványairól?

Figyelt kérdés
Kivétel a Vöröspöttyös, arról ne írjatok!
2012. jan. 8. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a 8-12 éves korosztály nagyon imádja ezeket a könyveket és van is okuk rá.
2012. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, én is imádom, pedig én már húsz is elmúltam. De itt inkább arra lennék kíváncsi, hogy ettől a kiadótól, amit olvastál, az milyen volt? Hogy tetszett?
2012. jan. 9. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Van amit már régebben és amit mostanában olvatam:

Spuri és a nagyvilág

Lepkeorsozlán

Twilight,new moon, eclipse, breaking dawn

Fairy oak

Végzet ereklyéi sorozat: csontváros, hamuváros, üvegváros, bukott angyalok városa

Vámpírnaplók

Percy Jackson és az olimposziak: villámtolvaj, szörnyek tengere, titán átka, csata a labirintusban

Felszáll a köd

Böszörményi Gyula : 9..8..7

Kutyaszálló

Minden vörös pöttyös könyv

Bree Tanner rövid második élete

Szív zűrök sorozat

Hívj be

Karácsonyi ének


Most fogom olvasni a : Wesley kedvesem-et, A lány ésa farkas,Eperszedő,Csitt csitt ,Egy ropi naplója ,Fétis,

Gyengéd mint a farkasok, Ki nem mondott szavaink


egyenlőre ennyi tudtam , de ha még eszembe jut valami jó könyv akkor azt még leírom. bocsi csak most jutott eszembe hogy nem kértél vörös pöttyös könyveket, de nem törlöm ki őket hátha mégis kedvet kapsz az olvasásukhoz.remélem, hogy tudtam segíteni

2012. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem. Nem azért nem kértem Vöröspöttyösöket, hanem azért nem, mert azok idősebbeknek valók, fiatal felnőtteknek meg azoknak, akik elmúltak már 16 évesek. Engem azok a vélemények érdekelnek, amik az igazi ifjúsági regényekről formálódtak. (A Wesley, kedvesem Aranypöttyös, tehát még csak nem is ifjúsági).
2012. jan. 9. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz hogy nem ifjúsági regények de én 11 évesen kezdtem el vörös és aranypöttyös könyveket olvasni és nagyon tetszenek. Rengeteg 11-13 év közötti ismerősöm mondja hogy ők is olvasnak ilyen könyveket és nem csak kizárólag felnőtteknek valók. De teljes mértékbe igazad van abba hogy nem teljesen az ifjúsági kategóriába tartozik.
2012. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!