Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lenne értelme, ha a Harry...

Lenne értelme, ha a Harry Potter történetét J. K. Rowling tovább folytatná a Potter gyerekekkel, és ha igen, mekkora lenne a népszerűsége?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 17:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
79%

Sokan megvennék, mint ahogyan egy sikerfilm második, sőt többedik részét is megnézik az emberek, még akkor is, ha meg sem közelíti az elsőt. Tehát népszerű lenne.

Én valószínűleg mégsem olvasnám el, mert azt, amit abban a 7 könyvben alkotott, nem lehet űberelni.

2012. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Szintén úgy vélekedek erről mint az előttem szóló. Sokan megvennék csak azért mert a sikerkönyv fojtatása . De szerintem már nem lenne olyan jó mint az a 7 kötet amit már megírt. Már nem lenne semmi olyan érdekes benne, de ez csak az én véleményem.
2012. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Szerintem sem lenne olyan sikeres, mint az előző hét rész, de azért kíváncsi lennék rá.
2012. jan. 8. 18:14
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Egy G. Norman Lippert nevű fickó folytatta, három könyvet már meg is írt. Ha Rowling írná, akkor lehet, hogy népszerűbb lenne, mint Lippert, hiszen ő Rowling! De a szeptológia sikerét már nehezen tudná bármilyen folytatás is túlszárnyalni.


Én személy szerint inkább annak örülnék, ha Rowling írna még "tankönyveket", mint amilyen a Kviddics évszázadai. Például írhatna egy másik bestiáriumot, amit Luna Lovegood "írt" a narglikról és egyéb fura lényekről. Vagy egy rövidített Mágia történetét.

2012. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 adamkak ***** válasza:
71%

Én megvenném de az biztos hogy nem lenne olyan jó.

én annak örülnék ha a gyerekeiről szólna.

2012. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Én is megvenném, ha tényleg ő írná. De ha valami túl buzgó- utánzó rajongó, akkor 100% hogy nem :)
2012. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én szerintem nagyon jó lenne az is..ha Rowling írná.:Dén tuti elolvasnám.:D
2012. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

könyv Voldemort nélkül?

hagyjuk már, nem lenne értelme :D

2012. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Voldemort válasza:
Nem lenne sok értelme,mert már lezárta megírta,hogy végeznek Voldemorttal és ennek már nem lenne sok értelme.De az jó lenne ha több könyveket is írna:D:P
2012. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És milyen lenne, ha Voldemortnak lenne egy leszárgmazottja, aki még gonoszabb, és Harry gyerekei szembeszállnának vele? XDXD
2012. jan. 25. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!