Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Böjte Csaba könyvei tetszenek...

Böjte Csaba könyvei tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 21:30
 1/4 anonim válasza:
47%

Pont ma vettem meg az egyik könyvét, csak úgy beleolvastam a boltban és megfogott.

Most itthon kicsit jobban elmélyedtem benne és olyan jó érzés tölt el, ahogy olvasom.

Ez az egyetlen könyve, amit ismerek, de ez alapján azt mondom, hogy igen nagyon tetszik!

2012. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Itt a gyk-n futott az előbb egy hirdetés, hogy megjelent egy új könyve, ami a házassággal foglalkozik.

Az ára miatt nem tudom megvenni, megvárom, amíg megjelenik a könyvtárban.

De ha valaki már kézbe vette, érdekelne mi a véleménye róla.

2012. szept. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1. vagyok.

Erről a könyvről írtam a hozzászólásomat. Nekem nagyon tetszik. Nem feltétlenül csak házasság témakört értint, illetve ezen keresztül kvázi az egész életen keresztül kalauzol. Családi kapcsolatok fontossága, szülők tisztelete, gyerekek, barátok. Ezek mind benne vannak.

Szerintem menj el egy könyvesboltba te is és olvass bele, hogy tetszik-e.

Nekem azóta is nagyon tetszik, nem sorrendben olvasom hanem ahogy jön, lefekvés előtt és nagyon megnyugtat.

2012. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
már csak címét kellene elárulnotok, és azt kapja a férjem Karácsonyra.
2014. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!