Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok valami nagyon különc,...

Írnátok valami nagyon különc, nagyon művészi, nagyon elvont, természetfeletti elemeket tartalmazó, tini lányoknak való könyvet?

Figyelt kérdés
Valami olyan kéne ami kiránt az egyhangú, logikus, kikövetkeztethető fizika és matekórák prűd világából. Nagyon nyitott vagyok bármire, ami más, mint a hétköznapi élet, és frontálisan ellentmond a földhözragadt elképzelésekkel.
2012. jan. 24. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
L.J.SMITH: vámpírnaplók ♥♥♥
2012. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbálkozz Neil Gaimannal.
2012. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
művészi, elvont, tinilányoknak való? :) hát ezt jó
2012. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Böszörményi Gyula Gergő-könyvek

[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__41049-jok..


[link]


A fenti kritériumoknak megfelel. Hogy

Tini lányoknak való-e?

Majd te eldöntöd.

Könyvtárban a Gergő-könyveket meg lehet kapni.

Üdv. Ági

2012. jan. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

A Szent Johanna gimi(!!!!!!!)

Kerstin Gier: Rubinvörös,Zafírkék(!!!!!)

Sarah Dessen: Figyelj rám!

Sarah Dessen: Tökéletes

Becca Fitzpatrick: Csitt,Csitt Crescendo(!!!!)

Polly Shilmann: Rajongás

Suzanne Selfors: Mentsük meg Júliát!

Lauren Kate: Fallen

Bree Desapin: The Dark divine, The Lost saint

Claudia Gray: Evernight-sorozat

Alison Noel: Evermore sorozat

Simone Elkeles: Tökéletes kémia

Garci,Stohl: Beautiful creatures-Lenyűgöző teremtmények


Én ezeket olvastam és mind nagyon tetszett. De a fent említett 3 (ami mögé tettem felkiáltó jelet) Azt sztem mindenképpen olvasd el, mert nagyon jóó :D

2012. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hmmm :) szerintem erre a leírásra teljesen ráillik :D : Az imádott Jenna Fox - csodálatosan vegyíti a sci-fi, az orvosi témájú thriller és az ifjúsági irodalom hagyományait :D

Ezen kívűl naggyon tudom ajánlani a Burok című könyvet, én imádtam

Egyépként, nekem telljesen ugyanilyen az ízlésem 8 könyvek terén) szeretem, a groteszk, lehetetlen, és a természetesnemk ellentmondó könyveket :D Bocsi, ha nem nagy teher, tudnál te is mondani egy pár könyvet, ami neked tertszett :D ? Köszi!

2012. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

háát nagyon elvont és tinilányoknak való??? Mit értesz elvont alatt? Mert hogy nincs olyan könyv ami ebbe beleillene az biztos. Mert mondjuk a Metró 2033 és 2034 eléggé elvont, de nem kifejezetten tinilányoknak való. Vagy most fog megjelenni a Bioshock Rapture magyarul. Na az nagyon elvont, csak éppen ez sem igazán tinilányoknak való... (legalábbis a játékból ítélve, ami életem legelvontabb és legelmebetegebb játéka)

Bár ott van a Végzet Ereklyéi sorozat, azt nem igazán nevezném elvontnak, de biztos hogy tinilányoknak való. Vagy mondjuk a Shiver, Linger, Forever is jó, bár ez sem elvont.

Szóval fantasy/sci fi könyvekre gondoltál? Mert akkor nézz körül a könyvmolyképző kiadó könyvei között. Asszem az a legjobb kiadó ha ilyen témájú könyvet keresel.

+ talán még az Eragon, Elsőszülött, Brisingr is nagyon jó, azt is érdemes elolvasni.

2012. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 emma9797 válasza:

Probald ki Tonya Hurleynek a Szellemlany cimu konyveit, osszesen harom van. Ellegge elter az atlagostol, vicces humoros es szerelmerol szol.

Egy lanyrol szol akinek tetszik egy fiu a sulibol, de nem tudja ezt neki megmondani, mert megfullad egy gumumacitol es meghal, de osszebaratkozik egy halando lannyal es akkor kezdodik az erdekes resz

Nekem a kedvenceim koze tartozik, es mindeniken ajanlom :)

2012. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Tini lányoknak = itt már elbukad ezt a témát
2012. ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Naaaaaaaa

GRACELING- A garabonc

FIRE- Zsarát áááá Kristin Cashore írta ^^


Aztán- SÁRKÁNYLÁNY <33 Licia Troisi könyve


Ezek a kedvenc könyveim

2012. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!