Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket olvassak?...

Milyen könyveket olvassak? Többi lent

Figyelt kérdés

elvont, groteszk, abszurd, lélektani, elgondolkodtató, őrült stb. ilyesmi érdekelne.

szeretem Philip K. Dick, Goethe, (faustot olvastam csak tőle) Hermann Hesse, Mihail Bulgakov, J R R Tolkien, Oscar Wilde.... stb könyveit.

remélem világos mire gondolok.

konkrét műveket ajánlanátok? köszi:)



2011. nov. 18. 17:17
1 2
 1/20 Molly1 válasza:
a tiz kicsi kommandós =)
2011. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Csáth Géza művei
2011. nov. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 bánomisén ***** válasza:
100%
Franz Kafka: A per; A kastély, Gogol: A revizor; Holt lelkek, Updike: Kentaur, Egy tenyér ha csattan; Így látja Roger és a Rubbit-sorozat (Nyúlháj, Nyúlszív, Nyúlketrec, stb.). Bulgakovtól nem tudom, mit olvastál, de a Mester és Margarita zseniális könyve. Szerintem mindegyik írót neked találták ki :-)
2011. nov. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 bánomisén ***** válasza:
Ja, és még egy! Golding-tól A legyek ura! Néhányszor a sarokba vágtam, annyira kemény, de nem lehet lerakni. Nem horror, hanem inkább szociálpszichológiai jellegű regény.
2011. nov. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 bánomisén ***** válasza:
* a 3-ashoz: Rabbit - bocs, elütöttem
2011. nov. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Elvont, elgondolkodtató, groteszk, de jó, és érdekes, izgalmas, és méllyreható: Az imádott jenna fox (sci-fi, thrillernek mondják )

15/l

2011. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

húú nagyon köszönöm. a legyek ura tervben volt. kedden ki is veszek majd párat az ajánlottak közül a könyvtárból.

bulgakovtól a mester és margaritát már oltastam. tényleg fenomenális. nagyon szeretem. franz kafkától kissebb novellákat olvastam csak, de majd ezeket is sorra kerítem.

mégegyszer nagyon köszönöm. :)

2011. nov. 27. 14:10
 8/20 anonim ***** válasza:

Ken Kesey - Száll a kakukk a fészkére

most olvasom, kissé elvont meg őrült :)

2012. jan. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Utánanézek, köszi:)
2012. jan. 15. 09:07
 10/20 anonim ***** válasza:
Már vártam egy ilyen kérdést. ^^ Murakami Haruki könyvei, különös tekintettel az 1Q84 trilógiára és a Világvége és a keményrefőtt csodaországra.
2012. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!