Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hitelesek Robert Yugovich...

Hitelesek Robert Yugovich könyvei?

Figyelt kérdés

2012. jan. 25. 17:58
 1/2 anonim válasza:
én eddig csak az őszinteség jutalmát olvastam. Hiteles, és csak ajánlani tudom
2014. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy volt köze ahoz a világhoz de azért nagyon nagy túlzásokba esik a hapsi néha. Érződik azért, hogy nagyon sokat tesz a történethez.

Egyik unokatesóm kint él Hollandiában és ő is ebben a biztonsági szektorban dolgozik. Ő is olvasta a könyvet és ő is picit érezte hogy túlzás azért. SWAT-nal volt kiképzésen, legnagyobb fesztiválokat ő biztosította, politikusok voltak a haverjai, egész Hollandiában az egyik legjobbnak tartották stb...

Unokatesóm utána kérdezett mert ugye ugyanabban a körben mozog mint ő, kB azt a korosztalyt kerdezgette amilyen ez a Robert Yugovich. Kib@...tul nem ismerte őt egyik sem, még csak nem is halottak róla. Pedig volt olyan aki már 40 éve a szakmában van ott és ő aztán tényleg ismer mindenkit.

Szóval mint mondtam, biztos hogy tényleg van köze ahoz amit leirt abban a könyvben csak nem sok.

2022. szept. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!