Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy lehet az hogy mikor...

Hogy lehet az hogy mikor vámpíros cuccokról van szó alig kerül szóba Darren Shan? Vagy Anne Rice?

Figyelt kérdés

Csak a twájlájt,meg a vampanaplók,esküszöm,még Drakuláról sincs szó,pedig ő aztán értette mitől döglik az ember.

Sajátos véleményem szerint ha királyságról van szó,Mr.Larten Crepsley egy villanás alatt szétkúrná Edward diszkógömb méretű seggét,Lestat meg szépen komótosan(ahogy egy úrivámpírhoz illik)lekaszabolná a teljes glittercsaládot.

Nah,ez jól esett...jobb kint,mint bent gyerekek.


2012. jan. 26. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Anne Rice pl. azért mert nem tiniknek írt. De az ő könyveiből is készültek filmek, és az Interjú a vámpírral egy igazi klasszikus. És ha jól tudom Darren Shan egyik könyvéből is készült film. Bár én azokat nem olvastam/láttam.
2012. jan. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát.. A Darren Shan könyvek inkább fiatalabbnak valók, nincsen bennü sok szerelmi rész, a twájlájt meg a vámpirnaplók meg csöpögnek a szerelmi részektől, ezért az idősebbekis jobban szeretik.. Szerintem.. =)
2012. jan. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mert anne rice vámpírjai végülis nemtelenek,de ez csak a könyvből derül ki.

filmen homár benyomást keltenének,ami már korhatáros.

egyébként meg szerintem louis lehet,hogy kijönne a tvájlájtos őzvérszívó familiával:).

2012. máj. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Mer' azok má' olyan ősiek!!!"

Mondják a mai fiatalok!

A másik,hogy nincsenek megfilmesítve!Na jó a Rémségek cirkusza igen!Mondjuk nekem sokkal jobban tetszett könyvbe,a film az kicsit "sietős"!


De az utolsó mondat tetszett!!!! :D

"egyébként meg szerintem louis lehet,hogy kijönne a tvájlájtos őzvérszívó familiával:)"

2012. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 chrishu ***** válasza:
Írok majd egy twilihgt fanfiction-t amiben Darren a körmével feldarabolja edvrád és bea vámpírkölkét miközben Rudi(tudod a farkas) elharapja jákob torkát. Utána Mr. Crepsley felvágná edvárd gyomrát aki elvérezne és utolsó szavaival bevallaná beának, hogy ő a fiúkat szerette és szerinte jákob cuki volt. Erre Harkat szétkaszabolná beát, de csak miután Evra és a kígyója kinyírta a volturit. Utána a végére, hogy teljesen hepi end legyen a farkasember felfalná dzsémszet és bandáját. Hepi end :D
2012. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

NOBEL DÍJAT NEKED!!!!MOST AZONNAL!!!XD

Esküszöm ha megírod megmutatom a három Darrenista barátnőmnek is^^

Értékelni fogják XD

2012. júl. 20. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert a mai tinédzserek nem ismerik egyszerűen ezeket a műveket. Ők az ifjúsági könyveket és történeteket olvassák, és azért valljuk be nekik az még éppen elég. Nem hiszem, hogy egy átlagos 15-17 éves lány/fiú meg tudná érteni Anne Rice könyveinek a mondandóját. Végig se bírnák olvasni, untatná őket, mert nincs benne Eddy és Bella nyavalygás és Damon és Elena. (Persze tisztelet a kivételnek.)


Anne Rice könyvei ma már nem annyira ismertek, azok a 90-es évek és a 2000-es évek elején élték a fénykorukat, ma meg ha tetszik, ha nem, ezek a "modern" vámpírok a "menők".

2014. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóknak igazuk van, sajnos a legtöbb mai fiatalnak nincs igénye a minőségre, ezért szeretik annyira ezeket az igénytelen "könyveket". Én személy szerint imádom Anne Rice könyveit, pedig én is mai fiatal vagyok. 16/L
2015. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!