Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani nekem...

Leah^^ kérdése:

Tudnátok ajánlani nekem vámpíros könyveket az Alkonyat köteteken kívül? Olyat ami igazán izgalmas és letehetetlen.

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
fekete tőr testvériség, vámpírkrónikák? olvass igazi vámpíros könyveket szerintem! :)
2012. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Anne Rice


Interjú a vámpírral

Lestat, a vámpír


Csak ezt a kettőt olvastam, de állítólag jó a többi könyv is, amit írt.

2012. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én tovább jutottam:) Már megvolt a Kárhozottak királynője is, és most a Testtolvaj meséjét olvasom.

Az összes mai vámpírkönyv elbújhat Anne Rice Vámpírkrónikája mögött. Én nem különösebben szeretek e témájú könyveket olvasni, de ezek letehetetlenek. Lestat imádnivaló:)

2012. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Vámpírnaplók

Cat és Bones vámpírvadász sorozat

2012. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Charlie Huston - Félholtak, meg persze már előttem is írták, az összes Anne Rice könyv.
2012. jan. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha elmúltál 16 akkor ajánlanám a Laurell K. Hamilton Anita Blake sorozatát, nem csak vámpíros, mindenféle lények vannak benne, de szerintem zseniálisan jó (én is Twilight után olvastam). Azt hiszem vmi 15 kötetes, szóval elvagy vele egy darabig, de ha még nem vagy 16, akkor inkább ne...
2012. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nagyon köszi mindenkinek!! 14 vagyok :) de hozzá vagyok szokva mindenféle horrorhoz,ha ilyesmi akadályra céloztál :D
2012. jan. 31. 14:23
 8/17 vviri ***** válasza:
Szerintem a true blood tetszene
2012. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha igazán jó sztorit akarsz olvasni, akkor ajánlom Darren Shan Vámpír Krónikáit. Letehetetlen, elgondolkodtatt, és ha már századszorra olvastad is, akkor is van olyan kérdés, ami újként merül fel benned. :DD
2012. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
anne rice kárhozottak királynője nagyon jó egyébként az anne rice csak egy álnév állítolag maga lestat írta a könyvet
2012. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!