Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » True blood összefüggő könyvsor...

True blood összefüggő könyvsorozat, tehát egymásra épülnek a részek, mint a Harry Potterben?

Figyelt kérdés

Tehát olyan, mint a Harry Potter vagy az Alkonyat, ahol a történet minden részben egyre kibontakozik. Vagy a részek önállóan is külön történetet alkotnak és nem kell hozzá tudni az előző részek tartalmát.


Most a Halottnak a csók van nálam, ha ezt elolvasom, akkor a korábbi részeket fogom még tudni élvezni, vagy ebben a részben már megtudok dolgokat, amitől már nem lesznek izgalmasak az előtte lévők?


2012. febr. 13. 00:55
 1/2 anonim válasza:
Én nem tudom nagyon ajánlani neked ezt a sorozatot, mert egy szemét :D Nade hogy segítsek is: egymásra épülnek, de egyáltalán nem olyan mértékben, mint a Hp vagy az Alkonyat. Szerintem tudod majd élvezni a korábbi részeket is. Most max nem fogod egy pár oldalig tudni, hogy az adott szereplő kicsoda és micsoda.
2012. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett ez a könyv, de ez nem lényeges. Igen a részek valamilyen szinten egymásra épülnek, de nem kell az első résztől kezdve olvasni ahhoz, hogy megértsd.
2012. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!