Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szegedi TIK-be be lehet...

A Szegedi TIK-be be lehet vinni saját könyvet? (A könyvtár részébe) Nem fog becsipogni ha kifele jövök?

Figyelt kérdés

2012. febr. 14. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Becsipogni nem fog,mivel nincs benne a vonalkód.De szerintem fel nem viheted,max füzetet.
2012. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a biztonsági őr aki a kártyákat csipogtatja honnan tudja h könyvtári-e? Úgyse fogja megkérni, hogy mutassam meg. Szóval be lehet juttatni nem? Mondjuk ha két füzet közé fogom?
2012. febr. 14. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán bevihetsz, csak az ottanit ne rongáld, meg vidd ki kölcsönzés nélkül.

Nem tud becsipogni, mert nincs benne vonalkód ugye.

Amúgy meg a szakomról rendszeresen ott tanulnak napi szinten, saját könyvből, a kutyát se érdekli. A kezedben vidd be, meg a laptopot is csak olyan speckó szatyorban. :D

Én általában vizet is vittem be, az új rendszerben már lehet nem lehet, de azért se szóltak soha.

2012. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!