Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi volt ez a Kimi...

Szerintetek mi volt ez a Kimi ni todoke mangában? Vagy ha valaki tud angolul, segítene nekem?

Figyelt kérdés

[link]


Innen olvassa el légyszi valaki..

Csak azok érdekelnek, amiben a fekete hajú lány és fiú van (Sawako és Kazehaya)

Ha valaki nem ismeri, az is segíthet!


Én úgy értelmeztem (angol tudásom nincs...), hogy Kazehaya azt mondta Sawakonak, hogy a szentestét mindenkivel együtt töltsék el. Pedig az a szerelmesek ünnepe...

És nem érti magát, hogy miért nem akar a lánnyal kettesben lenni... Folyton szomorú, mígnem Sawako megkérdezi, hogy mi a baja. Rárakta a kezét a karjára, de a fiú "levette" magáról. Ez elég visszautasító volt. Szerintetek már nem szereti? Vagy mi lehet a baja? :(

Nagyon aggaszt.


Köszi!


2012. febr. 22. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Megmutatnád, hogy pontosan hogy van ez angolul vagy hogy melyik képen/képeken történik ez, mert így nem egészen értem :S Animében láttam a sorozatot, de nekem nem tetszett annyira, hogy mangában is elolvassam.
2012. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze! :)

Innentől van a legfontosabb rész:

[link]


Nem sok, összesen 10 oldal :)

2012. febr. 22. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak beijedt ettől az "intimitástól" - elvégre egy egész este kettesben Sawako-val (szerintem ő így akarta értelmezni), érted mire gondolok? ;)

Az, hogy levette a lány karját magáról is erre lehet egy bizonyíték. A japánoknál az intim zóna jóval nagyobb, mint a európaiaknál, vagyis egy érintés nagyon extra dolognak számít és ettől talán zavarba jött a fiú.

Elég sok mindent összehordtam - én, aki nem olvasta a mangát - ezért jó lenne ha valaki "szakavatottabb" is hozzászólna.

2012. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Örülök, hogy így látod, mert én is erre gondoltam :)

Olvastam közben véleményeket, és volt olyan ami veled értett egyet:

"...Kazehaya még mindig ugyanúgy szereti Sawako-t! Csak amikor a lány kezd közeledni felé, kezdi elveszíteni maga felett az irányítást. Lehet, hogy csak nem akarja elérni azt a pontot, ahol már nem tudja magát visszatartani. Talán csak nem akarja megijeszteni Sawako-t, és nem akarja megölelni/megcsókolni, ha a lány ezt nem szeretné. Ezért is tarthatja azt a bizonyos távolságot. Egy fizikai kapcsolatot nehéz megállítani, főleg, hogy arról a lányról van szó, akit szeret."


Remélem, hogy igazatok lesz! ;)

2012. febr. 22. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziaa! :) ^^

Az a helyzet, hogy igazán én sem tudok angolul. Bár a suliban azt tanulok, nem nagyon segít :))


Próbálok veletek egyet érteni!

Szerintem fél, hogy "ráveti" magát :D

Mert hát Sawako olyan cukin nézett rá, meg ott volt az a nemrégi "majdnem csók". És hát ő egy tinédzser fiú, Sawako meg a barátnője, és szereti őt, természetes hogy egy kicsit szeretne közelebbi kapcsolatba kerülni vele, ha értitek :D


Én is nagyon remélem, hogy csak ez van.

De ha belehoznak valami új lányt, vagy egy ex-barátnőt, vagy Kazehaya elhagyja az országot, vagy csak egyszerűen elmúlt a szerelem és szakítanak, akkor megölöm magam x/

2012. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Remek, örülök, hogy te is így gondolod!

Reménykedjünk! :)

2012. febr. 28. 20:37
 7/7 A kérdező kommentje:

Kijött a 66. rész, sőt magyarul is! :))

Eddig semmi gond, bár még kéne a folytatás...

2012. márc. 29. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!