Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek 18-as karikát...

Szerintetek 18-as karikát érdemel ez a történet? (Link lennt)

Figyelt kérdés

[link]


Vagy elég a 16os??



2012. febr. 23. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a történet maga szerintem egyáltalán nem rossz.
2012. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hüm... ha nem írod le, h milyen érzés, ahogy a pasi *pajtikája* benne van a lány *cukorfalatában* akkor nem 18-as. ha a szexuális leírás túlzottan részletes, már felnőt könyvnek számít.
2012. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

wááá úristen te baromi jól írsz! :)

Egyet olvastam belőle, de tuti fogom a többit is. Nagyon jó, hogy egyszerűen szókimondó, rövid és kemény történet, ráadásul egy csaj tollából.

Engem nagyon lenyűgözött. 15/L

2012. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ha nincsenek benne durva szexjelenetek akkor elég a 16-os karika ;)

De szerintem ez nem zavar senkit.

2012. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod szépen, részletesen leírni a szexjeleneteket, akkor elég a 16-os. Egyébként ez a határ a neten lévő írásoknál elég halvány. A Merengőn például van olyan, hogy testi kínzásért kiteszik a 18-ast egy fejezetre, de a történet maga 16-os. Szólni nem hinném, hogy fognak érte, azon kívül nem is jelent sokat: aki kíváncsi rá, elolvassa, akármi is van feltüntetve. :)
2012. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Úúúú nagyon durva ez a történet!!! De sztem 16os elég...
2012. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!