Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud mondani egy jó...

Sophiea kérdése:

Valaki tud mondani egy jó könyvet?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Bármit elolvasok. A kedvenceim a vámpíros és kalandregények. Ha valakinek van valami ötlete írjon.
2012. febr. 27. 20:52
 1/8 anonim válasza:
Vámpíros? Tudok ennék sokkal eredetibbet... John Flowes: A lepkegyűjtő ... ez olyan valószerű... De megdöbbentően jó sztori.
2012. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leslie L. Lawrence könyvek? Kalandosak :)
2012. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Leslie L. Lawrence-ek tényleg nagyon jók! De, hány éves vagy? Mert, én ajánlanám neked a Millenium trilógiát, Stieg Larsson-tól (a Tetovált lány sztorik, lehet, már hallottál róla), de néhány része kicsit durva. (Mondjuk, én 14 évesen, most olvasom a harmadik részét és alig bírom letenni). A Galaxis útikalauz stopposoknak, viszont kötelező! Nagyon vicces, igaz, h elég hosszú, de megéri. :)
2012. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vámpírnaplók 1-7. rész!! szerintem ha belekzdesz nem tudod lerakni! az 5-6-7 a legeslegjobb
2012. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Éhezők viadala trilógia, vagy Rubinvörös és Zafírkék (ezek tipikus romantikus tini sztorik) Esetleg a Második Atlantisz, ami ugyan nem vámpíros, de elmegy kalandnak, én szeretem, de mindez attól is függ, hány éves vagy :)
2012. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a Twilight-sagat már elolvastad...nos, ha szereted az ilyen fantasy regényeket, akkor olvasd el Cassandra Clare: Csontváros, Hamuváros, Üvegváros. Nagyon jó könyvek, én le sem bírtam tenni:D itt egy link ahonnan le tudod tölteni az első kettőt: [link]

INGYENES!

remélem segítettem

2012. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Neil Gaiman - Terry Pratchett: Elveszett próféciák

Bibliai karakterekre és eseményekre épülő fantasy (és itt nem megijedni, mert a könyv legkevésbé sem komoly vallási regélés). Egyszerűen zseniális: humoros, fordulatos, a karakterek kidolgozottak, van benne egy kis romantika is, de semmit sem visznek túlzásba.

Ha olvastál már valamelyik szerzőtől, akkor körülbelül tudhatod, mire számíts, de egyébként itt vannak a könyvből idézetek: [link]

2012. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Az ajánlottak közül sokat olvastam, de amit nem azt el is el fogom. XD
2012. márc. 4. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!