Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok nekem olyan könyvet...

Írnátok nekem olyan könyvet ami romantikus, erotikus, fiatalos, modern. Szóval ilyen szerelmes, kalandos. Mondanátok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Tini könyvek érdekelnének, ahol szerelem van szex kaland, bulik...
2012. febr. 28. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Cecily von Ziegesar - Bad Girl-sorozat.

Én nem olvastam, de sok barátnőmtől hallottam róla jókat. Ez alapján készült a Gossip Girl, szóval ha azt szereted, akkor valószínűleg a könyv is tetszeni fog.

Első rész ismertetés+értékelések, ha érdekelnek: [link]

2012. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Jackie Collins : Amerikai sztár


De bármelyik könyvét ajánlom, szerintem mind tetszeni fog. Nem az a kimondott tinikörnyezet, de majdnem minden regénye ott indul, és szerintem naon jók.

2012. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Pontosan körbe írtad egy régi könyvélményemet, de az istennek se jutott eszembe a címe, nagy körbe gúglizás után megtaláltam:

[link]

Egyébként 15-16-17 éves korom környékén az Orlando kiadó könyvei közül olvastam többet, határozottan jók voltak, koromnak és érdeklődési körömnek megfelelők. Azóta kiadtak még pár újat, amiket már nem olvastam, de van pár ismerős:

[link]

2012. febr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Huber Katalin válasza:

Írok párat, amit szerintem minden korosztály olvashat:

Leiner Laura: Szent Johanna Gimi 1-6 ( 8is lesz, csak még nem írta meg )

Guillaume Prévost: A faragott kő

Jeff Kinney: Egy ropi naplója

Sohonyai Edit: Le a csajokkal, Le a pasikkal, Mocsok Csillag

Jacquline Wilson: Szerelmes lányok

ha kell még szóljatok, írok:D

2012. febr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kerstin Gier-Rubínvörös,Zafírkék

Simone Elkeles-Tökéletes kémia

2012. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Tasmina Perry: Eredendő bűn

Meg Cabot: Locsifecsi királynő

2012. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
A szürke ötven árnyalata! Az írót nemtudom, de állítólag nagyonjó, most az amcsik fiatalok odavannk érte..sőt nemcsak a fiatalok, tele van szexszel!!! ;):DDDD
2012. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a szürke 50 árnyalatát E.L James írta ééés ha romantikusra vágysz akkor az elsőt el sem olvasod :)

nagyjából annyi h találkoznak aztán a csaj a száját harapdálja a pasi meg beindul erre ééés ...

vagy a pasi megharagszik mert a csaj harapdálja a száját ééés ... de előtte még egy ki S&M játék is jöhet :/

a 2 és 3 már romantikus xd

amugy szerintem imádnád a csitt csitt et plusz a folytatása ( scribden van fenn)

nem annyira fiatalos ( azaz kb 30 évesek a szereplők) de modern a Susan Elizabeth Phillips összes :) (ha kell írj rám és küldök könyvet mert van vagy 1000 :D) nagyon de nagyon jóók :) a csak te kellesz és az angyali csók a best !

emellett jenifer e smith vajon létezik szerelem első látásra? könyve nagy kedvenc( ezt is el tudom küldeni)

sophie k. tudsz titkot tartani könyve is király :D ( szintén meg van xd)

ja és a égére ha már 50 árnyalat trilógia akkor inkább crossfire sorozat :) hozzád kötve, melléd láncolva és az egybe fonódva( lelkesen várom) sokkal jobb ( láss csodát el tudom küldeni ) xd

ha kell vmi privibe írj mert ide nem jövök már vissza ;)

2013. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fétis!!! olvasd el :)
2013. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is az ilyen könyveket szeretem! Két kedvenc íróm: jean-pierre montcassen, és julie garwood:) Jeantól a kedvencem a fáraó lánya Julietől pedig a Mentőangyal de kb. ezer könyvük van:) Nézz utánuk remélem tetszene fognak:)
2014. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!