Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Darren Shan- démonvadász <<...

Darren Shan- démonvadász << ehhez hasonló könyvet tdnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

2012. febr. 29. 21:41
 1/4 foszfor ***** válasza:

Hát a Darren Shan Rémségek cirkusza

Meg a Böszörményi Gyula 9...8...7

2012. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Démonmester!!! legjobb!!
2012. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olvashatsz tovább Darren Shant:)

Szerintem a Démonmesterre célzol,mert nincs olyan könyve hogy démonvadász...Szal a Démonmester a Démonvilág első kötete,10 részes sorozat egyébként.Nyugodtan olvasd tovább,nagyon jó lesz:D

Vannak a Vámpírkönyvek ez is nagyon izgalmas,kaszabolásilag lájtosabb a démonosnál,de megéri elolvasni márcsak a sztori miatt is:)Én nem bántam meg:DEz 12 kötetes.

Aztán ott a Város-trilógia(ezt még nem volt szerencsém olvasni,de állítólag ez a legkeményebb,vagyis nem ifjúsági könyvek,rajtuk a 18-as karika)

A Kojaszan(ezt se)de azt hiszem ez egy szellemes történet és csak egy kötet.

Nah,remélem segítettem:D

2012. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aztán ott a Város-trilógia(ezt még nem volt szerencsém olvasni,de állítólag ez a legkeményebb,vagyis nem ifjúsági könyvek,rajtuk a 18-as karika)


Tényleg jó de nem olyan durva, csak kb annyi a felnőtt rész benne,hogy ebbe dugnak.

2012. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!