Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az alábbi szereplők közül te...

Az alábbi szereplők közül te kit szeretnél meg/tudnál szeretni? Ki lenne a kedvenc?

Figyelt kérdés

Barátnőm írogatott egy történetet amit nekem is megmutatott és arra kért hogy válasszak ki egy szereplőt aki a kedvencem, de nemigen sikerül, és kíváncsi lennék a ti véleményetekre is, hogy titeket ki tudna megfogni. (Ezek a szereplők nem igazán emberek, és van különleges képességük is :) )

1, egy harmincas éve elején járó férfi, mogorva, arrogáns, ha rosszul szólnak hozzá vagy rossz kedvében van támad, és könnyedén testi sérülés nélkül tud fájdalmat okozni

2, tizenpár éves bohókás lány, mindig eléri amit akar de jó barátnő, viszont nem lehet neki hazudni ezért könnyen megbántódik

3, fiatal húszas közepén lévő nőcsábász, alakváltás miatt szinte bárkit meghódít, minden nőnek az áhított férfija, szarkasztikus és állandóan poénkodik

4, egy néha angyal, aki mindenkinek segíteni akar és ezt meg is teszi szárnyai segítségével amivel gátolhatja az ártatlanok fájdalmát és magába szívja azt

5, erős démonszerű férfi, mindenki tiszteli hatalma és tudása miatt (ő a góré), ha valaki akarata ellenére cselekszik szemrebbenés nélkül kivégezteti de annak akit szeret mindent megad és bármi áron megvédi

6, szeszélyes kedélyű nő, testével bármely férfit lenyűgözi, de hirtelen haragú és bosszúálló típus, viszont a barátnőivel bármikor beszélget-csavarog, érzelmei miatt csap le egy villám vagy kerekedik vihar

7, vékony, gyenge srác aki nem ismeri a múltját, védtelennek érzi magát, legtöbbször egy drogosra hasonlít, mert emlékezettörlő képessége rá is kihat és ettől kezd kissé becsavarodni de ha valaki a barátjává fogadja azt minden igyekezetével segíti ég megóvja

8, fiatal világtalan lány aki olykor többet tud a kelleténél mert szinte mindent "lát", a múltba visszamenőleg is, csendes, nem sok vizet kavar, ha szükség van rá előjön és információkkal segít.


Kb ennyi lenne a szereplők rövid leírása, kíváncsi vagyok nektek ki tetszene, kinek szurkolnátok... na, értitek. :D Esetleg egy miért is jól jönne.

Köszönöm, és kérlek az ötleteket ne lopjátok el, mert akkor én kapom a lecseszést :)


2012. márc. 2. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

7-es vagy 8-as, inkább előző.

Ha lehet egy megjegyzésem: a démonból kiirtanám azt a szeretetet

2012. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első. Hogy miért? Nem is tudom. Szeretem a kihívásokat, bár a bunkóságot nem tudom meddig viselném. Viszont érdekes fickónak tartanám, mitől lett ilyen arrogáns, és megpróbálnám betörni :D 22/L
2012. márc. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első? Hmm ez érdekes :D végül is kihívásnak kihívás :)


A démonosnak (5.) meg igazából csak egy személy van akit megvéd, és egy szerelme szerintem mindenkinek van :)

2012. márc. 3. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:
A 4-es szimpatikus figura ugye...a 7.és 8. pedig jó páros lennének..és a lány tudna segíteni a srácnak.Aztán szépen egymásba szeretnének...A többi karakter is jó.Össze lehet pakolgatni őket egy jó történetben.
2012. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, a 4-es sajnos elírtam, nem NÉHA hanem NÉMA angyal :)

Abban igazad van hogy 7-es és 8-as jóban vannak, mert tudnak egymásnak segíteni :)

2012. márc. 14. 16:25
 6/6 anonim válasza:

A 3as az nagyon favorit!!

és még a 4-5 is elég szimpi:)

2013. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!