Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mas jo Szent johannahoz...

Emma9797 kérdése:

Mas jo Szent johannahoz hasonlo tinikonyvek?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok es imadok olvasni, a szent johanna pedig nagyon elnyerte tettszesemt. Tudnatok esetleg vlm hasonlot ajanlani?A neveletlen hercegno is tetszett, ugyanakkor lehet csak siman angol nyelvu konyv is, imadok angolul olvasni :)
2012. márc. 3. 12:00
 1/7 anonim válasza:

Én nem rég olvastam Sarah Mlynowski-tól a Buli És bájital-t.

Nagyon jó könyv, úgyanúgy egy tini lányról szól, mint A Szent Johanna Gimi, csak ebben a könyvben a lány tud varázsolni :). A lánynak szerelmi problémái is vannak ebben a könyvben. (egyébként imádom A Szent Johanna Gimi-t:D )

2012. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszike :)
2012. márc. 4. 15:53
 3/7 anonim válasza:
szerintem jó még a Halhatatlanok-sorozat [de az sokaknak nem tetszik...] meg én valahogy még a twilight-ot is szeretem =| az szjg nekem is nagy kedvenc sőőt.. :]
2012. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Hát mondjuk ott van a Girl 15 és a Girl 16.


Meg Cabot egyéb könyvei.


És talán a Macskám a családom és a fiúk + a folytatásai. Bár az egy kicsit furcsa, és lehet, hogy a befejezés sem tetszene. :)

2012. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 M.*-* könyvmoly.(: válasza:

Hello.:)

nekem nagyon tetszett a..;

~Misztikus szerelem

~Behálózva

~Klikk (sorozat,1,2,3,4) .!!!

~1-800 .!!!

2012. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kosziii! :)
2012. márc. 18. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:

hát nemtudom kell-e még,vagy lehet hogy már olvastad,de nekem nagyon tetszett a neveletlen hercegnő naplója meg cabot-tól

meg cabot-tól az airhead,

az emily sorozat l.m. montgomery-től

:)

2012. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!