Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok mondani tiniknek szóló...

Tudtok mondani tiniknek szóló szerelmes regényeket?

Figyelt kérdés
13/L
2012. márc. 3. 16:56
1 2
 1/13 ilovecortez.*-* ***** válasza:
71%

szent johanna gimi. ;)


egyébként.. hm. gyémántfiú.

neveletlen hercegnő naplója

a szörnyszívű

evermore

2012. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. márc. 3. 17:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Twilight
2012. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Romantikusak:

Szent Johanna Gimi (nagy kedvenc)

Misztikus szerelem

Airhead-ki vagyok? (bocsi, ha rosszul írtam)

Rubinvörös

Zafírkék

Amik nem annyira romantikusak, viszont a kedvenceim:

39 kulcs

Az ötök ereje

Védőhálló nélkül

2012. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 k.lau13 ***** válasza:

ha szereted a fantasy-t is, akkor a vöröspöttyös könyvek közül majdnem akármit olvashatsz. ami kifejezetten "szerelmes tiniregény"(ahogy én hívom), azok közül nekem ez a sorozat a nagy kedvencem, az egyik könyvet hatszor olvastam el belőle, még nem unom. Bár igazából a könyvsorozatnak nincs címe, csak minden könyvnek, de egy Patricia Schröder nevű írónő írta, lehet hogy már ismered, kicsit régebbi könyv, én 3-4 éve kaptam valami versenyen vagy nem tudom hol, már akkor is megolt 5-6 éves. állítólag valami "csajszik.hu-n" vagy mi a rák, ott megtalálod, vagyis a könyvön az van. Amúgy nagyon jó könyv, tényleg érdemes elolvasni. A másik, amit még nagyon szeretek, szintén nagyon ismert, amelyik két bosziról szól, vagy valami ilyesmi, annak nem jut eszembe a címe, de az, amelyiknek a borítóján szerepel a "Fiúk kizárva" felirat, azok közül is van, amelyik szerelmes, valakit megkérdezel, biztos tudni fogja mi a címe, én nagyon régen olvastam, már nem ugrik be.


Na, hát én ezeket tudom ajánlani. Bocsi, tudom, hogy nem valami pontos meghatározásban írtam le őket, de a neten vagy könyvtárban biztos megtalálod.


remélem azért jókat mondtam, na szép napot :D

2012. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D Amúgy a Szent Johanna gimit és a Misztikus szerelmet én is olvastam:)
2012. márc. 3. 21:09
 7/13 anonim ***** válasza:

Simon Elkeles - Tökéletes kémia

[link]

2012. márc. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Énis olvastam misztikus szerelmet és a szent johanna gimit és nagyon szeretem őket...egyébként: jane eyre, csillagpor...ezeket imádom, olvasd eel!!!!!!!!!
2012. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Meg Cabot könyvei, amit nagyon élveztem: Hívószám 1-800 sorozat, és a Mediátor sorozat (mindkettőt akkor ajánlom,ha szereted az akciót és a szerelmet vegyítve).

És bár ez nem biztos, h szerelmes könyv, de a te korodban olvastam és teljesen odavoltam érte: Jill Marshall:Jane Blonde, a csodálatos csöpikém.

2012. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
42%
Szent Johanna Gimi!! legjobb. ;)
2012. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!