Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok könyveket ajánlani?

Tudtok könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Szeretem amibe ember formájú lényeg vannak. pl: vámpírok, angyalok, élőhalottak stb. Szeretem az olyan könyveket amibe van szerelem és happy is a vége, de nem nyálas. Ami kalandos és izgalmas.

Ezektől a pontoktól eltérő könyvet is írhattok.


2012. márc. 4. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Anne Rice: Interjú a vámpírral, Lestat a vámpír, A múmia
2012. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Neil Gaiman - Terry Pratchett: Elveszett próféciák

Kalandos és izgalmas. És baromi sokat fogsz rajta nevetni. :) Ha az Antikrisztus is ráfér az "emberformájú lények" listájára, akkor van benne olyan karakter, amilyet keresel. Rajta kívül jósnők, boszorkányvadászok, a Halál személyesen, egy angyal a Mennyországból, egy (majdnem bukott) angyal a Pokolból és még egy egész seregnyi érdekes szereplő a Mennyből, a Pokolból és az általunk ismert világból.


Simone Elkeles: Perfect Chemistry - Tökéletes kémia

Nincsenek különleges lények, de van.. hm, kémia. Meg bűnbandák, ebből kifolyólag verekedések, balhé, boldogság, aztán megint valami bonyodalom. Összességében egy elég jó könyv.

2012. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezeket MINDEKÉPP olvasd el:

Rubinvörös (!!!) (trlógia: Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld)

- Csitt,csitt (!!!) (trilógia: Csitt,csitt, Crescendo, Silence)

Ezeket még ajánlom:

- Árnyékvilág

- Tökéletes

- Figyelj rám!

- Rajongás

- The Dark divine, The Lost Saint

- Halhatatlanok sorozat (Alyson Noel)

- Evernight sorozat (Claudia Gray)

2012. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

fúú nagyon köszi :D

kezdett megenni az unalom már és könyvet se nagyon találtam ezeket mind felírtam és megyek majd könyvtárba kivenni ami megvan:D köszönöm szépen :D

2012. márc. 5. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:

L.J.Smith :Vámpírnaplók

lehet láttad a sorozatot de a könyv sokkal jobb! az alapsztori ugyanaz de a többi esemény teljesen más és jobb!!

megjelent 1.-7. M.o-n. ja a 6. rész nagyon klassz!! :D

2012. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szent Johanna Gimi! Garabonc! twilight! Csitt, csitt! Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld
2012. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2012. márc. 7. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!