Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Heló, segítség kéne A kőszívű...

Heló, segítség kéne A kőszívű ember fiai-ban. :/1. Jellemezd a romantikus regényt 2. Írj 3 példát valóságos jelenetekre a regényből 3. Hogyan rendezi el Jókai a cselekmény mozzanatait? 4. Ki a hoppon maradt vőlegény? Ki volt, Ödön felesége?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 19:39
 1/3 Szabó Dominik válasza:
Szerintem két lehetőség van rá Kristóf vagy utána nézel netten vagy leülsz és ki olvasod ha meg nincs meg akkor ki kölcsönzöd én az elsőt javasolnám néz utána netten remélem segíthetem
2012. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 norcsa4 válasza:
keres rá az internetem ezekre(pl.:ki volt ödön felesége és keresgélj és hidd el hamar meg fogod találni:)én is így találtam meg!!
2012. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az lelőttem szólókkal, de az elsőt nem igazán fogja megtalálni (legalábbis én azzal szenvedek), szóval szívesen vennék én is egy választ a romantikus jellemzőire.
2014. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!