Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vicces és romantikus manga?

Vicces és romantikus manga?

Figyelt kérdés

Tehát olyat keresek, ami elég hosszú és nagyon vicces, szórakoztató, de azért van benne szerelem is. :)

Pl.: The Wallflower

Mondjuk az sem pont olyan, de azért jó! :)

Szóval tinikről szóló, inkább nem fantasy, vicces/romantikus mangát keresek!

Hallottam olyanokról, hogy 'Beauty Pop', az 'Ouran HighScholl Host Club' vagy a 'Special A'. Azok milyenek?


Egyébként az is fontos nekem, hogy a szerelmi szál jól végződjön, és befejezett legyen! :) Mert azért az is fontos... Szerelmi sokszögeket nem kedvelem, az ecchi mangákat úgyszintén.



Köszi a válaszokat! :)


2012. márc. 10. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ouran és SpecialA nem rossz.

Amúgy javaslom a tematikus keresőket, beállítod shoujo-ra és szemezgetsz. :D

Meg azt sem írtad, milyen nyelven, milyen formátumban szeretnéd, így nem könnyű. :D

Kimi ni Todoke? Nem rossz, monjuk én csak az animét láttam. :D A Kaichou wa Maid-sama is elég felkapott mostanában.

De úgy akkor kb te a Shoujo Beat kiadó mangáit keresed sztem. A honlapon van leírás, barátnőm asszem kb mindegyiket olvasta és oda meg vissza van értük, szóval biztos jók. :D

2012. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! ;)

Nyelv nekem tökéletes az angol...

Formátum? Ööö, én a neten szoktam olvasni, de inkább megveszem a mangát!


Nézegettem én mindenhol, csak azok nem tetszettek annyira.

Azért kérdeztem meg itt, hogy melyek a legjobbak. :)


Amúgy te olvastad a Special A-t? Ha tudod mi lesz Hikari-val és Kei-jel, megmondanád? :D

2012. márc. 10. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy szakértő(ezt az egyet olvastam), de Lovely Complex? Bár magyarul csak öt kötet jelent meg eddig, így nem teljesen befejezett.
2012. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kisebb koromban nagyon szerettem a Beauty Pop mangát, olyan aranyos, csajos kis sztori:)

A kedvenc vicces-romantikus mangám a Girlfriend, amiben ugyan lányok szerelmesek, de hihetetlen édes, imádnivalók a rajzok, a csajok és a ruháikért pedig különösen odavagyok*.* Manga.hu-n fent van befejezve, letölthető, és nincs csalódás a végén:)

2012. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Lovely Complexet ismerem, és szeretem is.

Nekem tényleg nem fontos magyarul, angolul pedig ekérhető mind a 17 kötet, szóval minden rendben vele.


Utolsónak köszi, bár én nagyon nem szeretem a lány-lány vagy a fiú-fiú kapcsolatokat...

De örülök, hogy a Beauty Pop tetszett! :))

2012. márc. 10. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Borsmenta :9 Nagyon jó :)))
2012. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lovely complexet tudom ajánlani.

Nagyon jó. Én most fogom másodszorra nézni.

2012. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!