Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan tudom beküldeni az...

Hogyan tudom beküldeni az Ulpius-ház kiadónak a kéziratot? Vagy hogyan érjem el, hogy kiadják az írásomat?

Figyelt kérdés

2012. márc. 10. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Most éppen sehogy mert nem fogadnak kéziratokat. Tavaly nyár elején volt pályázatuk.
2012. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Információ:



Jelenleg nem fogadunk kéziratokat.

Sajnos az anyagokat átmenetileg sem elbírálni, sem visszaküldeni nem áll módunkban."


Sehogy, ahogy az első is mondta. De ha a kiadó főszerkesztőjének családját elrabolod, fogságban tartod és váltságdíjként a regényed kiadatását követeled, talán célt érsz (ha más nem, akkor a kommandós akció és a tévé-hírnév miatt valaki kiadja a művedet).

2012. márc. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első, Második, köszi:)

Am, Második, szerintem megfogadom az ajánlatod. És arról nincs információ, hogy mikor lesz pályázatuk?

2012. márc. 11. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs. Ha lesz, majd kiírják facebookon meg a honlapjukon, de szerintem most az új boltokra koncentrálnak, meg a tavaly szerződött írókra. (Jómagam is pályáztam egy regényrészlettel, aztán ősszel bekérték a teljes anyagot, de azóta nem jelentkeztek. Talán mégsem jött be nekik.)

-Az első voltam-

2012. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!