Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen jo regenyeket olvastatok?

Milyen jo regenyeket olvastatok?

Figyelt kérdés
Olyan kellene ami izgalmas, nem a mostani korban jatszodik, nem feluletes, hanem elgondolkodtato, erdekes
2012. márc. 18. 16:24
 1/8 anonim válasza:
Danielle Steel a cár balerinája,családi album
2012. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Libba Bray:Gemma Doyle triológia
2012. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát. Az Éhezők Viadala pont ilyen, azzal az egy különbséggel, hogy nem a múltban, hanem a jövőben játszódik.

A Parfüm is valami ilyesmi, de nem is tudom... nekem valahogy a gyomrom nem fogadta be a könyvet, a film ezerszer jobban tetszett, de neked hátha bejön =D

Exodus 2100 - szintén jövőben játszódik, disztópiás, elgondolkodtató, csak azt bánom, hogy a folytatásait nem fogják kiadni magyarul. (Meg tulajdonképpen bármelyik disztópiát említhetném, ahol a fő szál nem a romantikán van.)

2012. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sarlotta válasza:
háát van egypár de ha nagyon gondolkodni szeretnél akkor :Douglas Adams Galaxis útikalauz stopposoknak
2012. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy fiú vagy lány vagy-e,de engem Szabó Magda-Abigél című regénye nagyon megfogott.

Vagy jelenleg Szilvási Lajos-Albérlet a Síp utcában című könyvet olvasom,ez is nagyon jó.

2012. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nóniusz18 válasza:
Az első könyv, ami eszembe jutott erről a leírásról, az az 1984 (George Orwell).
2012. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Várom a továbbiakat

2012. márc. 22. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Jókai Mór: Szegény gazdagok
2012. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!