Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastátok már A Titok (Secret...

Olvastátok már A Titok (Secret) c. könyvet? Aki igen, annak mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

A film és a könyv ugyan az, ugyan az van benne?

Aki a könyvet olvasta, mennyi ideig tartott amíg végig olvasta az egészet?


2012. márc. 26. 00:39
 1/4 rajcziz ***** válasza:

A könyvben vannak kiegészítések a filmben található idézetekhez. Néhány nap alatt kilvashatod.

A véleményem az, hogy egy nagyon hiányos alapot ad. Úgy állítja be a dolgot, hogy gondolj valamire és valóra válik. Pedig ehhez tenned is kell valamit. Javaslom megnézni az Opus című filmet, egyelőre csak angolul van ugyan meg, de sokkal jobb.

Ha fejleszteni akarod önmagadat, akkor több könyvet olvass el, a Titok nagyon általános.

2012. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 2 nap alatt olvastam ki a titkot (hozzáteszem nemigen szoktam olvasni), szóval nem egy nehéz olvasmány.


Akkor hittem ilyesmikben és próbáltam alkalmazni a titkot. Egy bizonyos pasit szerettem volna magam mellé. Minden reggel és este úgy feküdtem le, hogy többször is elmondtam hangosan: "XY szerelmes belém" és napközben is folyton azt képzeltem, milyen boldogok vagyunk együtt: miket csinálunk, hova megyünk hogyan szexelünk... egyszerűen mindent...

Neki szinte egyáltalán nem voltam szimpatikus, mindig is került mikor egy társaságban voltunk. Ahogy alkalmaztam a titkot, BEJÖTT... A csávó random randira hívott (kb el se hittem, h ez megtörténik velem) és aztán összejöttünk, nagyon boldogok voltunk 1,5 évig és tényleg nagyon szeretett, ahogy én is őt. Aztán szakítottunk, de az már az én hibámból történt.

Életem ezen szakaszában voltam a legboldogabb. Most már sajnos megváltoztam talán megöregedtem. Pedig annak idején tényleg bejött, örülnék, ha újra úgy tudnék gondolkodni, csakhát azóta már annyi probléma van az életembe, hogy egyszerűen nincs se időm se erőm így bevonzani a dolgokat az életembe...

Mert, ahhoz hogy a titok beválljon egyszerűen olyan szinten kell a gondolataidat egy adott dologra összpontosani, hogy mások már szinte bolondnak fognak tartani. Nekem tényleg uralta a gondolataimat teljes szinten ez a pasi kb egy hónapig, mindig rágondoltam, mindig csak róla beszéltem (hozzáteszem a baráti társaságom meg is csappant egy csöppet, me nemigen bírták ezt hallgatni, node annál nagyobbat zuhant le az álluk, mikor összejöttünk)...

Mostmár annyi dolgom van, annyi helyen kell helyt állnom, hogy egyszerűen nem engedhetem meg magamnak, hogy olyan nagyon koncentráljak egy adott dologra. Pedig a titok MŰKÖDIK, csupán elképesztő elszántságra van szükség a megvalósításhoz...

2012. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a lényege ugyan az, de mint minden könyv és film között vannak különbségek. elég gyorsan el lehet olvasni, főleg akkor ha időd és kedved is engedi. nekem speciel nagyon nagyon tetszett. fantasztikus élmény volt olvasni. csak ajánlani tudom, főleg ha még hiszel az igazi szépségben és el tudod képzelni azt amit olvasol.
2012. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez egy olyan könyv amit tudni kell alkalmazni. Aki erre képes az tényleg mindent elérhet. Nem elég ha azt gondolod hogy menni fog, el is kell hinned kételkedés nélkül hogy megkapod amire vágysz. Szerintem erre csak nagyon kevés ember képes. Én egy délután alatt olvastam ki és hiszek benne hogy tényleg a gondolataid határozzák meg a sorsodat. A könyv és a film szinte ugyanaz, én mégis könyvpárti vagyok....
2012. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!