Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Vavyan Fable könyv...

Melyik Vavyan Fable könyv következzen?

Figyelt kérdés
Az Ezüstegérrel kezdtem, a Csontfuvola volt a második (Bár logikusabb lett volna, ha előbb az előtte lévő Halkirálynő könyveket olvasom, mikor belekezdtem, még nem tudtam, hogy ez egy sorozat 8. része). Melyik könyvet ajánlanátok most Vavyan-től? Mindkettő kiolvasott könyvével lenyűgözött eddig, tetszik a stílusuk, a történetük, minden.
2012. ápr. 4. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A pepita macska, Vis major, Kyra eleison,.... bármelyiket olvashatod... Én is imádom a műveit. Van már belőle vagy 20. Szeretek hangosan nevetni olvasás közben :D
2012. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem bírtam magammal és rávetettem magam A halkirálynő és a kommandóra.:D Akkor a következőt azok közül szemelem majd ki.(: köszi
2012. ápr. 5. 13:13
 3/5 anonim válasza:
Mesemaraton, nekem az a kedvencem
2012. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sárkánykönny. :)
2012. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérdésem kiírása óta kivégeztem A Halkirálynő és a kommandó-t, A Halkirálynő és a dzsinnek-et, a Ki feküdt az ágyamban?-t, az Ébredj velem-et, a Mogorva nyár-t, A Hold forró jegén-t, az Apád, anyád ide lőjön-t, ismét a Csntfuvolát, az A pokol is elnyeli-t, a Vis Major-t, most pedig a Kyra Eleison-t olvasom. Ha a Vis Major sorozatnak is vége, akkor a Habospite jön, utána meg azok, amiket írtatok! Köszi(:
2012. júl. 30. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!