Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki leírná nekem részletese...

Valaki leírná nekem részletesen hogy mi történt a Szent Johanna Gimi 2-ben?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm! :)
2012. ápr. 6. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
reni szerelmes lesz c.be, c megsérül, edina ráhajt c-re ...
2012. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Edina annyit van Cortezzel, hogy azt hiszi járnak, látja őket csókolózni Kinga versenyén. Irodalmon lesz olyan feladat hogy verset kell írni, vagy E/3 személyben egy állatról történetet (mint ha te lennél pl.: a kutya), ez történet versenyre is mehet. Ren ír egy hangyáról, ami nagyon jó, és Kardos őt akarja versenyre küldeni. Erre Kinga besértődik, és kihisztizi hogy a versenylovas irománya is indulhasson. Ettől függetlenül továbbra is dühös Renire. A főszereplőnk regizik facebook-ra, C-t is bejelöli. C nem jelöli vissza, emiatt is hisztizik Reni. A végén kisül hogy valami mexikói Cortezt jelöl be facebookon és hogy igazából Edina és C sose járták, Edina csak rámászott. Nem is csókolóztak, Edina Danival smacizott (aki felhúzott csuklyás pulcsiban volt, ezért tévesztette össze).

Corteznek volt egy deszkás balesete, lesérült. Reni vitte neki a leckét. Ha jól emlékszem, itt lett Reninek egy helyes, egyetemista rajztanára, aki külön tanította.


Nem biztos hogy jól emlékszem..

2012. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia:)

Ha még érdekel én eltudom küldeni neked pdf vagy flash player formátumban.

Ha kell irj üzit a valentina72@freemail.hura

2012. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

figyi nekem jól jönne,ha el tudnád küldeni.

email címem: csilla015@freemail.hu

2015. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Reni különösen szerelmes. Ennyi. Na jó, nem ám... Szerelmes lesz Cortezbe, de nagyon-nagyon. Aztán mivel eléggé sokat van Dinával így azt hiszi járnak. És elveszíti minden reményét. Ami hülyeség... Na mindegy, szóval írt egy fogalmazást ami Kardos szerint nagyon jó lett és versenyre küldte
2023. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!