Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti mit gondoltok az SZJG 6-ról?

Ti mit gondoltok az SZJG 6-ról?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 3. 18:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
szerintem kicsit túl rozsaszin de amugy jo...
2012. ápr. 3. 18:15
 2/14 anonim ***** válasza:
Túl rózsaszín? Ez nem egy horror könyv!:DD Amugy jó könyv, és az 1.v. örülhetsz, ez a utolsó boldog könyv:(
2012. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett,bevallom én nem számítottam rá,hogy ilyen jó lesz. Nem gondoltam volna,hogy Cortez ennyire ismeri Renit. Jók voltak nagyon a jelenetek,különösképp az ablakos rész.Kinga igaz,hogy nagyon sokat segített Reninek,de vielkedése pár helyen eléggé zavart,én nem tűrném el,hogy így beszéljen velem. Remélem azt 85 napot kibírjaa kapcsolatuk. Nagyon várom a következő részt!
2012. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Imádom!!! <333 Bár lehetne kicsit pörgősebb. Nem tudom... Az előző 5 könyvet úgy olvastam ki, hogy még hajnali kettőkor is olvastam, és egyszer csak bealudtam, nem bírtam tovább. xd Most meg már nem kell anyámnak kivennie a kezemből a könyvet azzal az utasításokkal, hogy: "Gyere már vacsorázni!"; "Mikor szándékozol tanulni?" és "Zongorázz már egy kicsit, miért fizessük az órákat, ha nem gyakorolsz??". Szóval... Éppen ma "majdnem befejeztem". Nemtom, mi lesz a végén, de nekem a Tami-Dave kapcsolatban van egy kis hiányom. Remélem ez pótolva lesz :DD
2012. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 zoe.01 válasza:

Hat óra alatt elolvastam! Egyhuzamban. Ez azért jelent valamit,nem? Mondjuk tényleg a kapcsolatuk a fő téma,de már annyit vártuk hogy végre összejöjjenek!

Arnoldon viszont kiakadtam.


Leiner Laurában nem lehet csalódni...

2012. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Egyszerűen IMÁDOM azt a könyvet
2012. ápr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
lilukami miért ez az utolsó boldog könyv?
2012. ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kai10 ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett...:) Igen, ez a könyv Reniék kapcsolatáról szól inkább... de nagyon jól le van írva! Egyszerűen IMÁDOM 
2012. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nagyon szeretem az SzJG-t, de szerintem nem a 6-os a legjobb könyv. :) Nekem ez a könyv túl boldog, meg annyira nem is izgalmas, mint az előzőek. :) De kellett egy ilyen boldog rész is. :)
2012. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nagyon jó.mondjuk én kicsit megijedtem az elején , hogy Reni folytatja ezt a szánalmas szenvedését Cortez miatt ,de aztán megváltozik.az biztos,hogy emiatt ,hogy Cortezzel minden oké,nem is történik sok esemény.Dave és Tina kapcsolata elég vicces...főleg ,hogy Dave a pólója miatt kedveli meg...
2012. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!