Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az éhezők viadala. Mi a...

Az éhezők viadala. Mi a véleményetek erről a könyvről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek Suzanna Collins: Az éhezők viadala című könyvről? Megéri megvásárolni? A minap néztem és elég borsos az ára..és elég vastag is. Szóval megéri? Előre is köszönöm. :)

15/L


2012. ápr. 10. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem drága ahhoz képest, amennyit egy könyvért el szoktak kérni. Én csak a filmet láttam tegnap, de nekem nagyon bejött, úgyhogy ma megrendelem könyvben mindhárom részét. Olvastad a tartalmát? Ha az alapján tetszett, akkor a könyv is fog. Én a könyvről csak jót hallottam
2012. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is a minap néztem meg a filmet én nagyooooon tetszett, ezért is gondoltam, hogy megveszem a könyvet, csak azért megkérdezem, hogy szerintetek megéri-e.
2012. ápr. 10. 13:43
 3/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyen vastag egy könyv, az manapság nem mérvadó, főleg nem a tiniregényeknél. Az éhezők viadalában másfeles sorköz van, harmad ekkora se lenne a könyv, ha normális sorköz lenne.

Amúgy nem olyan rossz könyv, el lehet rajta szórakozni... de pont azért mert ilyen pofátlanul van nyomtatva, egyetlen nap alatt el lehet olvasni, nem hiszem, hogy megér ennyi pénzt, mert amúgy tényleg aránytalanul drága.

De ha tényleg vagyon érdekel, akkor vedd meg.

2012. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam: *nagyon
2012. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

szia! Ha tetszett a film, akkor a könyv is tetszeni fog, sokkal több részletet megtudhatsz, izgalmas, letehetetlen könyv!!! Szerintem megéri megvenni, bár én elektronikus formában olvastam, de ha lesz pénzem biztos megveszem majd! :)

21/L

2012. ápr. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Vida ***** válasza:
nekem a kedvencem az a könyv!! állati jó szerintem simán megéri megvenni :)) :D
2012. ápr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)) már meg is vettem a könyvet alig várom hogy hozzálássak :)
2012. ápr. 12. 14:47
 8/16 anonim ***** válasza:
:) Nekem is ma hozta a futár mindhárom részét:) Kár, h csak 2 hét múlva lesz időm elkezdeni, mert tanulni kéne:)
2012. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Megvetted? Hiba volt. Az egész sztori egy kuurvanagy Battle Royale-Stephen King koppintás. Ha jó könyvet akarsz, olvasd el ezt: [link]


A film is elég nagy FAIL volt, de élveztem, mert barátnőimmel néztem :DD Vicces volt, hogy a főszereplő csaj alszik, eszik, tüzet gyújt, de közbnen mellékesen öten meghalnak XD Az egyszemszöges dolog a legnagyobb hiba az egészben. De azért jó olvasást xD

2012. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
20:36 De az kit érdekel, h milyen koppintás? Én speciál az általad említett könyvet ismerem hírből, és semmi pénzért nem olvasnám el. Ugyanez a mizéria volt, mikor kijött a tvájlájt, h koppintják a HP-t. Most meg ezt b@sztatják. De fura, h mégse az a másik könyv lett siekres, hanem ez... mellesleg a kérdező mondta, h látta a filmet és tetszett neki. Neked nem, elhisszük, te neked nem volt elég véres, nem mutatták, h mindenkit szétrancsíroznak, így már neked nem is elég izgalmas. De szerencsére ez nem a te agyadhoz lett kitalálva, h miért így csinálták meg a filmet, meg hogy miért akarják, h többen megnézzék.
2012. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!