Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Segítség!? (lent több infó)

Segítség!? (lent több infó)

Figyelt kérdés

megszeretném rendelni az éhezők viadala című könyvet de nem tudom melyiket vegyem:

[link]

[link]

ez a kettő közül melyiket érdemes

ugyan az a kettő?

mert az egyik 400 oldalas a másik csak 304

melyikből csináltak filmet ami most lesz a mozikban

előre is köszi a válaszokat :)


2012. márc. 21. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A másodiknál az van írva, hogy nem rendelhető. Mondjuk én akkor is az elsőt venném, gondolva azt hogy a hosszabb terjedelmű nem felesleges tartalommal van növelve (nagyobb terjedelem - több tartalom - több információ).
2012. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) akkor az elsőt rendelem meg
2012. márc. 21. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy az egyik 400 oldalas, a másik 300 semmit nem jelent. Ez csak a betűméret és a tördelés eltéréseiből adódik. Az első link az újabb kiadása a könyvnek (2012) a második (2009) viszont már nem rendelhető.
2012. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

már meg is vettem a plazaban :D

2012. márc. 21. 12:14
 5/5 dinnyelove ***** válasza:
nekema második van meg, és ugyanaz a kettő, csak más borítóval. amúgy az elsőnek nagyobb a betűmérete.
2012. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!