Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dan Brown könyvei mennyire...

Dan Brown könyvei mennyire bonyolult nyelvezetűek angolul?

Figyelt kérdés
nemrég kezdtem angolul olvasni könyveket, először egy olyan harry pottert amit már kétszer olvastam magyarul. ezt egészen jól megértem, de dan brownt soha nem olvastam még régebben. a kérdésem hogy a harry potternél nehezebb lehet-e, vagy megérteném-e úgy hogy még nem olvastam magyarul szerintetek? nem tudom hogy milyen szinten vagyok (haladó, középszintű stb. ->nem tudom, mit jelentenek)

2012. ápr. 16. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb az volna, ha fognád magad, googlebe beírod a könyve címét angolul, utána hogy pdf és máris ott van letölthető változatban. Beleolvasol, eldöntöd érted-e vagy neked túl bonyolult. Abból ne gondold, hogy bárki megmondja, mennyire tudsz angolul miután a Harry Pottert elolvastad. Főleg ha már magyarul is olvastad kétszer, tudod miről a sztori, úgyis megy a könyv, hogy a felét nem érted angolul, de tudod ott és akkor mi történik, ki kinek mit mond kbra.
2012. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 rajcziz ***** válasza:
Tényleg az lenne a legegyszerűbb, ha az első válaszoló tanácsát megfogadnád, de egyébként nem annyira bonyolult nyelvezetű - azért a Harry Potternél nehezebb szöveg.
2012. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat. lusta vagyok, de elfoglalt is, és gondoltam felteszem a kérdést, mielőtt belenéznék, hátha valaki pont így volt mint én, és biztatna.
2012. ápr. 17. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!