Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismer valaki romantikus...

Ismer valaki romantikus könyveket, homoszexuálisokról? Ha nem is romantikusat, bármilyen más fajtát, kivétel drámát? Már több féleképpen próbáltam keresni Google-ön, de nem sikerült találni címeket.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

fú, ez engem is mindig érdekelt ( :

nem tudok sajnos neked címet írni, de van egy sorozat: Gueer as Folk (Fiúk a klubból), ez könyv alapú mű. Sehol nem találtam meg magyarul, de ha érdekel mindenképpen keress rá! Hátha te szerencsével jársz ( :

Illetve ajánlom Allen Ginsberg műveit, ő egy meleg író volt!

2012. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Queer as folk nem jelent meg magyarul. Érdeklődtem az egyik kiadónál, náluk tervbe volt véve, de aztán valamiért mégis visszaléptek tőle. 3 kötet létezik belőle angolul, amazonon fent van. Nem tudom, a filmsorozathoz mennnyi köze van (az-e a cselekménye).

Amúgy meg jómagam ilyet írok, egy trilógiát meleg főszereplőkkel. A 3. résznél tartok, de még egy csomót kell rajta alakítanom.

2012. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Túl a barátságon is könyv alapján készült; Annie Proulx írta a regényt. Angolul szintén Brokeback Mountain címen jelent meg.

Egyik előttem válaszolóhoz hasonlóan én is írok ilyen témájú történeteket.

2012. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

08:59

Az én kérdésem eltér.


10:07

Dráma nem jó, de azért köszi.

2012. ápr. 25. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:

10.07: Annie Proulx könyve novelláskötet, a Túl a barátságon benne kb 10 oldal (esetleg kicsit több, most nem tudom pontosan, régen olvastam). És szerintem a film ez esetben sokkal jobb, mint ez a néhány oldalas kis történet.

Amúgy jó, hogy más is ír ilyen történeteket. Sokszor éreztem azt, hogy majd a számítógépemnek jó lesz, mert amúgy senki se kíváncsi rá. Úgy látszik, tévedtem :)

2012. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a pontosítást, hatos. És én is örülök.:D
2012. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!