Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a könyvről? Még...

Mit gondoltok a könyvről? Még csak most kezdtem, sosem próbálkoztam így nagyon várom a kritikákat.

Figyelt kérdés

"Vajon az emberek képesek úgy túlélni a szerelmet ha elköltöznek a világ másik felére?Nem tudom.De ha igen akkor már megyek is reptérre és húzok is el valami jó messzi helyre.

Na jó így most nem igazán tudjátok miről beszélek igaz?Akkor kezdjünk is bele.Anna vagyok bla,bla,bla.15 éves bla,bla,bla.Hát igen.A bemutatkozás nem az erősségem.

Úgy gondoltam ha már ennyi időm van elmesélem nektek a történetem ami az én szívszerelmemről szól, Bencéről.Nem hiszem, hogy ez a történet csöpögni fog a romantikától.Inkább majd sírhattok velem együtt.Úgyanis az én imádott hősöm azt se tudja mit érzek iránta.Miért is mondanám el?

Hát mert úgysem dobná értem az ő bombanőjét aki a „suli legdögösebb bigéje” címet viseli.

Ezt egyébként kik is találták volna ki, ha nem a nyáladzó fiúk?

Igaz nem régóta ismerem a fiút hiszen csak most kezdtem a gimit.Na és igen itt van még egy bökkenő.Ő már 2 évvel idősebb nálam.Ugyan miért foglalkozna egy kis elveszett egérrel aki

csak most érkezett és fülét farkát behúzva próbál menekülni az új próbatételek elől amit az iskola okoz?

Na de hagyjuk is a panaszkodást.Ki tudja mi lesz a végére?Lehetséghes az is, hogy hirtelen ráeszmél mit is hagy ki és végigrohan az iskola folyosóján a karjaiba kap és…Szép álom."



2012. ápr. 27. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,de tucatnyi tinikönyv szól erről...
2012. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden 2. tini ilyet írogat, ez messze nem könyv, csaka saját kis nagyon mélyenszántó gondolataid, amit többmillió ember elsütött már. Uncsi. Írogass magadnak inkább, ilyenre ne várd, hogy mindenki hanyatt vágja magát.
2012. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez tényleg tucatsztori. Egyébként nincs rossz stílusod, de a témaválasztás kommersz. Más témák nem érdekelnének, mindenképp romantikus tiniregényt szeretnél? Mert, ha nem, akkor mással is megpróbálkozhatnál.
2012. ápr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*bocs, azt kihagytam, hogy a helyesírást nézd át, sok a vesszőhiba
2012. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A stílus jó amúgy.első voltam.
2012. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz.
2012. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tetszik a stílusod, fogalmazásod, de tényleg kissé unalmas ez a téma. Bár nem tudom az egész sztorit, lehet hogy kihozol belőle valami egészen egyedi és új történetet. Sok szerencsét. :)
2012. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Akkor megpróbálkozom valami más témával.
2012. ápr. 28. 08:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen hiszem, hogy ezt annyira erőltetni kéne... Írd ki a gondolataid egy füzetbe/worbe/ahova tetszik aztán kész. Nézd nem akarok a kis álmaidba beletrappolni, de ennek így köze nincs a könyvíráshoz, hogy pár sort összehozol, mekkora szürke egér vagy te, milyen mocskos világ ez, jaj hátha szebb lesz a jövő, mert roppant unalmas téma, a másik amivel folyton bombázzák a kortársaid az oldalt, hogy micsoda változatos szókinccsel mekkora hűűűűű de ijesztő horror sztorit írnak, a fél szinonímaszótárt belenyomorgatják és még sorolhatnám. Ez iskolai fogalmazásírás szint, semmi más, amire a tanárnéni ad egy ötös alát és viszonthallás. Reménytelen szerelem? Azta, de egyedi téma... Volt vagy 200 éve... Bocs, ha paraszt vagyok, de ettől még ez az igazság.
2012. ápr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!