Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szívesen olvastok olyan...

Szívesen olvastok olyan könyveket, amik kitalált világban játszódnak, régi korokban, de nincs bennük varázslat, tehát nem fantasy?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy nincs benne varázslat, még lehet fantasy, és ha jó és érdekes a könyv akkor persze, hogy szívesen olvasnám.
2012. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen szívesen olvasok ilyen könyveket.
2012. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak azért írtam, hogy nem fantasy, mert szerintem alapvetően a legtöbb ember ilyenkor a mágikus dolgokra asszociál.
2012. máj. 1. 11:25
 4/7 anonim ***** válasza:
én szívesen olvasok ilyeneket
2012. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha kitalált világ, akkor fantasy. Elég, ha azt írod, ninve benne varázslat, szerintem értjük mi, hogy nem lesz benne mágia.

Én is szívesen olvasnék ilyet, olvastam is. (Amúgy lehet az ilyen sci-fi is. Ha mondjuk alternatív történelmi, vagy "másik bolygón játszódik", és épít a technikára. Esetleg steampunk, netán science fantasynak is van ilyen alműfaja (Dying Earth, Sword and Planet).)

2012. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen olvasnék:)
2012. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2012. jún. 20. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!