Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » H. P. Lovecraft könyveit...

H. P. Lovecraft könyveit honnan tudom beszerezni?

Figyelt kérdés

A Libri könyvesboltban néztem eddig Szolnokon, ott nem találtam, mikor rákérdeztem azt sem tudták, hogy azt a bizonyos Lovecraft-et eszik-e, vagy isszák. Netről nem szeretném megrendelni, mert nagyon keveset vagyok itthon, nem tudnám átvenni mikor kihozzák. Teszkóban tegyek egy próbát szerintetek? Vagy ha nem, milyen könyvesboltban próbáljam meg?


Konkrétan ez a könyv érdekel: [link]


2012. máj. 4. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Webáruházi rendelés esetén személyes átvétel a Pick Pack Ponton. Ha van a közelben. Ha nincs, még próbáld meg az Alexandrát, ők biztosan szerződésben vannak a Szukitscsal (vagyis nemrég még láttam ilyen kiadványt, de lehet, csak raktári volt).

2012. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akármelyik alexandrában szokott lenni. Ha meg már beszerezhetetlen, akkor sehol, van néhány olyan könyv is. :( Ez a kötet épp nem rémlik nekem, de Lovecraft összes szokott lenni, azt tudom. :)

Esetleg próbálkozz antikváriumokkal.

2012. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
most van az alexandrában 3600 Ft \ kötet 4500 helyett
2012. nov. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!