Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismeri valaki Hirsch Attilát?

Ismeri valaki Hirsch Attilát?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, hogy jó kategóriában raktam a kérdésem, de végül is mindegy. Olyanok véleményére lennék kíváncsi, akik ismerik Hirsch Attilát, és az ő munkásságát. Hezitálok, hogy megrendeljem-e a könyvcsomagját, vagy ne. Elsősorban olyanok írjanak, akik megrendelték a könyveket, "kipróbálták" a benne leírtakat, és lennének kedvesek megosztani a tapasztalataikat. Az ár borsós, és bóvlit nem akarok venni. Mert ha az egész humbug akkor inkább költeném a pénzt benzinre. :) A segítő jellegű válaszokat előre is köszönöm.

2012. máj. 7. 01:17
 1/4 anonim válasza:
Tipikus könyvfétis. Ne vedd meg! (Szerelem, szex > Randizás)
2012. máj. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de google kiadta. Egy kis update: Mostmár benzinre se költsd, az sem éri meg! :D
2012. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Itt van egy videó, tévériport, amiben szerepel a Hirsch Attila, most hackeltem ki a weboldalukból. Szóval létezik, akcióban is látható, így hacsak nem fizette le a tv2-t, nem csalás, nem ámítás. :)


[link]

2012. dec. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nah, ez király
2013. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!